Мобільні дошкільні групи

24.09.2022

Троє викладачів КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» взяли участь у проєкті  «Підтримка реформи дошкільної освіти в Україні» в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Ольга Банах, старша викладачка кафедри педагогіки КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», створила мобільні групи дошкільнят у Львові в медіатеці «Мультиплекс» та в с. Сокільники (дошкільна спільнота «Соколята») завдяки проєкту «Підтримка реформи дошкільної освіти в Україні» в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

У мобільних групах були організовані цікаві заняття для дітей і їхніх батьків. Під час занять вели бесіду про те: що таке незалежність? чи є Україна незалежною? від кого залежить, щоб Україна була  незалежною? що Я і Ти робимо для України? хто нас і Україну оберігає щодня?

Під час майстер-класів дошкільнята спільно з батьками виготовляли Ангела України, який допоможе дітям з сімей внутріньопереміщених осіб повернутись додому. Слова вдячності передавали усім захисникам і захисницям.  На майстер-класі виготовляли чарівних рибок, які допомагають  у здійсненні бажань! А мрії у наших діток такі: «Щоб Україна перемогла! Щоб воїни повертались до своїх домівок з перемогою! Щоб був мир!»