Навчальний семінар для підготовки тренерів з викладання курсу «Фінансова грамотність»: «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як? »

20.08.2019

 

У м.Львові 19-20 серпня відбувся навчальний семінар для підготовки тренерів з викладання курсу «Фінансова грамотність»: «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?»  Мета ознайомити учасників семінару із новою навчальною програмою, навчальним посібником та робочим зошитом «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?». Ці матеріали було створено Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» у співпраці з МОН та ДВНЗ «Університет банківської справи».

«Підприємливість і фінансова грамотність – одна з компетентностей, якою мають володіти учні та випускники Нової української школи. Ми вдячні Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за створення якісного підручника. Цей посібник – не просто практичний порадник. Він має розвинути в учнів критичне та системне мислення у фінансових питаннях, уміння оцінювати ризики та приймати зважені рішення щодо фінансів. Ми впевнені, що нові підручники допоможуть молоді в реальному житті», – наголосив заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій.

Новий посібник складається з п’яти розділів: «Вступ до особистих фінансів», «Фінансова система та фінансові послуги», «Заощадження та інвестиції», «Запозичення та кредит» і «Як себе захистити». Були додані нові блоки, які присвячені правилам безпечного використання платіжних карток, управління фінансовими ризиками, захисту прав споживачів фінансових послуг.