Навчання учителів початкових класів - тренерів

06.10.2017

Сьогодні, 5 жовтня 2017 року, четвертий день навчання учителів початкових класів - тренерів.. Учасники тренінгів вчора і сьогодні працювали над проблемою " Інтерактивні завдання і вправи для реалізації очікуваних результатів освітніх галузей", зокрема : мовно-літературної, математичної, природничої, соціальної та здоров'язбережної, громадянської та історичної і мистецької. Викладачі та члени робочої групи з розробки нового Державного стандарту початкової освіти Товкало М,, Барна М, Волощенко О, Козак О, Андрушко Л, Воробець Г, Древняк Н,, Шиян О, Сухінська В, Пастушенко Р., Вачкова І, провели відповідні тренінги.

         Гортаючи фотографії, Ви побачите зосередженість і зацікавленість учителів під час перегляду відеоролика з фрагментом інтегрованого заняття, що його нам запрезентувала п, Малгожата Житко, професорка Варшавського університету, а також постарайтеся відчути атмосферу, що виникла у процесі розв'язування математичної задачі, зміст якої відображає цікаву життєву ситуацію, з використанням навчальної стратегії "БАНШО" (ця стратегія поширилася з Японії. І на сьогодні її успішно використовують вчителі Канади, США, Європи при вивченні математики)! Вправа напрочуд інтерактивна! Всі 16 малих груп запропонували свої стратегії розв'язання задачі, створивши таким чином НЕПОВТОРНУ "галерею розв'язків",Нам було цікаво, повчально і весело! 
         "НАВЧАЮЧИСЬ, ВЧИМО" !

         А завтра день, відповідальний для слухачів! Вони виступлять у ролі учасників ФЕСТИВАЛЮ ВЛАСНИХ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ І ВПРАВ! Побажаємо їм успіху!