Нова Українська школа: старт реформ на Львівщині

02.09.2018

31 серпня 2018 року у приміщенні Гал-Інфо  (Агенція інформації та аналітики. Львівські новини) відбулася одногодинна дискусія  навколо питань, що стосувалися  готовності закладів освіти і вчителів Львівщини до навчання першачків  Нової української школи.

Наскільки важливим є питання   старту і функціонування Нової української школи на Львівщині  може слугувати і факт вчорашньої панельної дискусії  «Нова Українська школа: старт реформ на Львівщині», ініційованої  п.Любомирою Мандзій  - директором департаменту освіти і науки ЛОДА.

Модератор дискусії - Лілія Фещук (директор ліцею №66 м. Львова) та її помічники - Лідія Андрушко (директор Львівської ССЗШ "Світанок"), Ольга Банах - координатор проекту з впровадження НУШ на Львівщині і Ольга Волощенко - всеукраїнський тренер з підвищення кваліфікації вчителів початкових класів НУШ - працівники Львівського ОІППО, задали цікавий, доступний для сприймання і розуміння, підтверджений прикладами з досвіду роботи дев'яти закладів нашої області, що пілотували впродовж попереднього навчального року новий Державний стандарт початкової освіти, тон дискусії, в яку органічно вплелися протягом години роботи учасники дискусії з залу (Л.Мандзій, О.Винницька, О.Розпутня, М.Барна, Х.Мацьків, О.Трущак, О.Зелінська, батьки, представники батьківської громадськості та інші незалежні експерти), які підтвердили основну думку дискусії: зміни в освіті потрібні, у НУШ маленьким дітям цікаво, радісно, доступно опановувати світ науки, навчатися самостійності, уміння спостерігати, досліджувати, аналізувати, робити висновки, спілкуватися з дорослими і однокласниками, відпочивати тощо. 

Новій українській школі - бути! Зі святом 1 вересня всіх, всіх учасників навчально-виховного процесу! Успішного старту і ще успішнішого фінішу 2018-2019 навчального року!

                  Марія Барна, Віра Сухінська – науково-педагогічні працівники ЛОІППО