Оновлення онлайн-платформи для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови початкових класів

02.06.2020

Для підготовки до 2020-2021 навчального року та до нового етапу реформи “Нової української школи” вчителі англійської мови можуть скористатися оновленою платформою для підвищення кваліфікації www.nus-english.com.ua.

Платформа є результатом успішної співпраці МОН України, Британської Ради, Cambridge University Press, Cambridge Assessment English за підтримки компанії Лінгвіст, та є онлайн частиною програми Міністерства освіти і науки України з підготовки вчителів англійської мови для успішного старту реформи НУШ у початковій школі.

Платформа містить навчальний курс з методики та велику добірку ресурсів для вдосконалення професійної майстерності вчителів.

Платформу було створено 2018 року і з того часу нею скористалися понад 20 000 вчителів англійської мови, що навчають школярів у початковій школі. Оновлення платформи має допомогти вчителям, які у новому навчальному 2020/21 році почнуть навчати англійської мови у 3-4 класах. Усіма можливостями платформи також можуть скористатися вчителі, для яких першим етапом буде проходження онлайн-курсу з методики.

Окрім доступних раніше ресурсів, на платформі з’явився новий розділ “Документи”, який містить:

  • навчальні програми з іноземних мов для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з посиланнями на ресурси, які можуть бути використані під час навчання;
  • шкалу життєвих компетентностей «Cambridge Framework for Life Competencies» з описом умінь учнів початкових класів у межах компетентностей, детальним описом очікуваних результатів навчання на кінець 4-го класу, а також практичні поради вчителям та готові завдання для розвитку відповідної компетентності на уроках англійської мови;
  • „дорожню карту” (mapping), яка зівставляє кожен онлайн ресурс від Британської Ради, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English відповідно до тем програми НУШ та розвитку мовленнєвих умінь учнів.

Після ознайомлення з матеріалами та тестування педагоги отримують сертифікат про проходження курсу, який зараховує п'ять годин навчання з підвищення кваліфікації до професійного портфоліо вчителя.