Організація освітнього процесу у позашкіллі в літній період

16.06.2021

14 червня 2021 року в системі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об’єднання дослідницько-експерементального напряму діяльності закладів позашкільної освіти області на тему: “Організація освітнього процесу у позашкіллі в літній період”. Захід організовувався у співпраці КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” спільно з КЗ ЛОР “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді”. Учасниками методоб’єднання було 29 педагогічних працівників закладів позашкільної освіти Львівщини.

Відповідальною за організацію та проведення методичного об’єднання була методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Світлана Тупись.

На засіданні розглянули питання про написання навчальних програм у закладах позашкільної освіти, процес їхнього схвалення та затвердження на місцевому рівні, методичні рекомендації щодо змісту та оформлення навчальних програм з позашкільної освіти та організація літніх профільних шкіл у Львівській обласній Малій академії наук учнівської молоді, а також про організацію роботи з учнями у літній період в районних та міських Малих академіях наук, учнівських наукових товариствах. Також говорили про літні профільні  школи гуманітарного спрямування: “IT Сamp - 2021”,“Політехнік Сamp — 2021”, школи природничого  спрямування та ін.

На засіданні виступили: Тупись Світлана, методистка  кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”, Знетиняк Наталія, заступниця директора  КЗ ЛОР “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, Нестерович Мар’яна, Хомик Тетяна, Сторож Оксана, Попель Тетяна, Вовнянко Любов, Шевчук Любомира, методистки КЗ ЛОР “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді”.

Наприкінці засідання кожен з учасників мав можливість поставити запитання та отримати на них відповідь, а також поділитися своїм досвідом роботи. Також усім учасникам були надані ресурсні платформи для роботи в літніх таборах: http://man.gov.ua/ua/activities/litni_shkoly, http://oman.lviv.ua/t.php?page=1