Особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в умовах адаптивного карантину

30.09.2021

29 вересня у системі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об’єднання для керівників гуртків науково-технічного напряму “Особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в умовах адаптивного карантину”. Учасниками методоб’єднання були 61 педагогічний працівник закладів позашкільної освіти Львівщини.

Відповідальною за організацію та проведення наради була методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Світлана Тупись.

На засіданні виступили: Світлана Тупись, Галина Чура, заступниця директора з НВР КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», Андрій Cтадник, заступник директора з науково-методичної роботи КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» та інші.

Обговорили питання організації роботи гуртків та інших творчих об’єднань в умовах адаптивного карантину, поєднання змішаного та дистанційного режимів навчання, про дотримання протиепідемічних заходів та вимог з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти тощо.

Також були розглянуті та обговорені методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти на 2021/2022 навчальні роки, а також питання змісту та оформлення навчальних програм з позашкільної освіти: алгоритм схвалення та затвердження на рівні органів місцевої влади.