Підготовка регіональних тренерів НУШ для навчання вчителів початкових класів

13.09.2021

Другий семестр 2021 року для науково-педагогічних працівників кафедри педагогіки Львівського ОІППО (Волощенко О., Козак О.) та кафедри освітньої політики (Сухінська В.), працівників кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу (Барна М., Якимик О., Знак М.), тренерів НУШ, директорок ПШ "Світанок" Андрушко Л. та "Малюк" Росипської О., а також для адміністрації інституту (директор Хобзей П., заступники директора – Кацюба М. та Пазюк С.) розпочався підготовкою регіональних тренерів для навчання вчителів початкових класів області з впровадження Державного стандарту початкової освіти за програмою "Творимо Нову українську школу разом!"

Було проведене змішане навчання для двох груп слухачів, під час якого регіональні тренери отримали відповідну підготовку з актуальних питань організації освітнього процесу у початкових класах НУШ та належну педагогічну підтримку.

Наступний крок – навчання усіх учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти на місцях, яке будуть здійснювати регіональні тренери.

З 14 вересня за аналогічною схемою розпочнеться навчання ще двох груп регіональних педагогів-тренерів початкових класів.

Дякуємо усім нашим партнерам-агентам змін за активну участь у творенні Нової української школи. Співпраця з вами, колеги, зміцнює нашу віру в успіх освітньої реформи.