Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості

05.04.2019

4 квітня в приміщенні Львівської обласної бібліотеки для дітей відбувся семінар-практикум для методистів та керівників гуртків закладів позашкільної освіти на тему "Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості". Інноваційні підходи та новітні парадигми в організації роботи закладів позашкільної освіти". Учасники семінару мали можливість почути аналіз та узагальнення результатів конурсу, а також зауваження та методичні рекомендації стосовно організації та підготовки до участь в кокурсі.
Світлана Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” підвела підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»у номінації “Керівник - 2019” та нагородила переможців та учасників ІІ етапуВсеукраїнського конкурсу«Джерело творчості» дипломами департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Відбулася презентація досвіду роботиучасників І туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації “Методист-2018”, де у виступі взяла участь Людмила Осіпчук, методист Кам’янка-Бузького районного Центру творчості дітей та юнацтва та Наталія Дендюк, методист  Комунального закладу Львівської обласної ради  “Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”, у яких поділилися досвідом та практичними навичками в участі Всеукраїнського рівня.
Як результат, кожен з учасників семінару-практикуму мав можливість взяти участь в обговоренні та надати свої пропозиції щодо подальшої співпраці педагогів закладів позашкільної освіти.