Патріотичне виховання у гуртковій роботі

13.10.2021

 

Засідання було організоване КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” спільно з КЗ ЛОР «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді».

Відповідальною за проведення була методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Світлана Тупись.

Гостем заходу була Ільків Лідія Володимирівна, головна спеціалістка відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Львівської обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки, яка говорила про важливість комунікації закладів позашкільної освіти області та підтримку один одного в умовах викликів та випробувань.

На засідання виступили: Худьо Микола Миколайович, керівник гуртка Терлівської ЗЗСО І-ІІ ст. Самбірського району; Хом’як Андрій Костянтинович, керівник гуртка Стар’явської ЗОШ І-ІІ ст. Самбірського району, Коцко Володимир Ігорович, керівник гуртка Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ст. №7, Поліщак Галина Романівна, керівниця гуртка Поповицького НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.-ДНЗ» Яворівського району, Трачук Олександр Володимирович, керівник гуртка «Гніздичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Стрийського району.

На методоб’єднанні говорили про виховання національно-патріотичних цінностей в роботі гуртка «Джура», організацію та проведення І етапу гри «Сокіл», про специфіку роботи з вихованцями гуртка в умовах дистанційного навчання, вишколи команди гуртківців перед змаганнями, також був представлений досвід проходження шляху від вихованки гуртка «Джура» до керівниці цього гуртка.