Про навчально-практичний семінар для практичних психологів установ обласного підпорядкування

28.03.2018

       Висококваліфіковані педагоги, психологи, як учасники освітнього процесу навчального закладу, допомагають родинам  формувати  дитячу особистість.

         22 березня 2018 року проведено навчально - практичний семінар для практичних психологів установ обласного підпорядкування на тему: «Корекція емоційних станів методом психотерапії на піску ». який проходив на базі  Львівської СШГ «Престиж».

      Методист КППСР ЛОІППО Л.В.Зеленко акцентувала увагу учасників семінару на створенні для дітей безпечного психологічного простору освітнього закладу, як важливої умови розвитку особистості та  успішного навчання. Цікавим методом корекції емоційних станів дітей та дорослих  є метод психотерапії на піску.  Пісочна терапія - одна з найбільш цікавих і перспективних методик психотерапії. Заснована вона на юнгианскому психоаналітичному підході, який полягає у тому що психіка людини володiє власним внутрішнім імунітетом і має в собі всі необхідні ресурси до самовідновлення після психотравм.

         Психологи установ обласного підпорядкування практично ознайомилися із методами психотерапії на піску, який є дієвим  інструментарієм у діагностичній та корекційній роботі практичного психолога, особливо із дітьми з особливими освітніми потребами.

    Адже  гармонійний розвиток особистості дитини у період дошкільного дитинства та шкільного навчання – основа подальшого її успіху в умовах безперервної освіти впродовж дорослого життя.