У червні 2022 р. відбувся цикл семінарів у рамках обласного постійно діючого семінару «Наукова освіта як основа формування інноваційної компетентності та наукового мислення», у якому взяли участь вчителі біології та науковці.
ДаліВельмишановні колеги!
Прийміть сердечні вітання з нагоди визначного державного свята – Дня Конституції України!
Далі
У червні 2022 року вийшов друком збірник результатів діяльності творчої майстерні вчителів фізики й астрономії «Інноваційне та традиційне у педагогічних технологіях навчання фізики й астрономії в сучасній українській школі». Детальніше про книжкову новинку в інтерв’ю з доценткою кафедри природничо-математичної освіти, кандидаткою економічних наук Оленою Цоглою.
Далі23 червня 2022 року на платформі ZOOM проведено чергове засідання обласної творчої майстерні вчителів біології, організоване доктором педагогічних наук, професоркою кафедри природничо-математичної освіти Ніною Новиковою.
Далі22 червня 2022 року на базі ПШ «Малюк» відбулася робоча зустріч учасників проєкту «Організація освітнього середовища в закладах дошкільної освіти за критеріями якості методики ECERS-3» з підрозділом дошкілля, участь у якій взяла старша викладачка кафедри педагогіки Ольга Банах.
ДаліУ червні 2022 року бібліотекар КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Неоніла Цепко провела захід для внутрішньо переселених дітей та дорослих у Народному домі с. Лисиничі Львівської міської об'єднаної територіальної громади.
ДаліУ КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Галина Сохань, в. о. завідувача кафедри суспільствознавчої освіти, кандидатка філологічних наук, організувала проєкт, в рамках якого 21 червня 2022 року відбувся телеміст між вчителями Львівщини і Дніпропетровщини.
ДаліПлан вебінару був складений на основі запитань, які учителі зазначали при реєстрації на вебінар. Левову частку містили запитання, які стосувалися особливостей викладання інформатики в 5 класі Нової української школи та рекомендаціям оцінювання в 5-6 класі НУШ. Рекомендації до оцінювання в НУШ охарактеризувала завідувачка кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу, кандидат педагогічних наук, доцентка Марія Михайлівна Барна. Учителі інформатики отримали дуже цінні поради від доповідачки, які базувалися на досвіді впровадження НУШ в початковій школі та досвіді пілотування НУШ в 5 класі.
З особливостями викладання інформатики в 5 класі НУШ та досвідом авторського пілотування за модельною програмою з інформатики для 5-6 класів авторів О.В.Пасічник та Л.А.Чернікової ознайомила учасників одна з співавторів програми учителька інформатики ліцею «Сихівський» Львівської міської ради, учасниця робочих груп з роботи над Державними стандартами початкової та базової освіти НУШ, авторка проекту «ДистОсвіта – дистанційне навчання інформатики» Оксана Пасічник. Особливо зацікавили вчителів особливості викладання інформатики за цією модельною програмою й проблемні аспекти викладання та шляхи вирішення цих проблем. Також учителька поділилася порадами щодо використання в процесі викладанні інформатики платформи дистанційного навчання http://dystosvita.org.ua (http://dystosvita.org.ua/).
Дякуємо доповідачкам за змістовні і корисні доповіді, а всім учасникам вебінару – за активну участь і цікаві запитання.
Вебінар можна переглянути на YouTube КЗ ЛОР ЛОІППО за покликанням: https://youtu.be/wCKphbObExk.