Про проведення ІІІ етапу олімпіади з християнської етики

02.03.2020

29 лютого – 1 березня 2020 року Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у співпраці з філософсько-богословський факультетом Українського католицького університету провів ІІІ етап учнівської олімпіади з християнської етики. Учасниками олімпіади були школярі 8-10 класів області (а це 121 учень), які якнайкраще проявили свої знання з предмета.

Під час відкриття олімпіади з вітальним словом до учнів та вчителів звернулися в.о. директора ЛОІППО п.Микола Кацюба, а також декан філософсько-богословського факультету УКУ о.Юрій Щурко. Вони наголосили на важливості такого заходу як для учнів, так і для вчителів. Також школярі отримали з рук директора Катехитично-педагогічного інституту УКУ п.Назара Дуди книги на знак подяки за активну участь в олімпіаді. Галина Сохань, доцент кафедри суспільствознавчої освіти ЛОІППО, провела інформаційно-методичну нараду з вчителями, під час якої обговорили та спланували нові зустрічі та заходи.

Сподіваємося, що доброзичлива гостинна атмосфера олімпіади, формат заходу, а також невимушені зустрічі педагогів, учнів сприятимуть проведенню нових заходів у рамках викладання предметів духовно-морального спрямування в школах області.