Про роботу кабінету Нової української школи в умовах карантину

27.05.2020

Під час карантину кабінет впровадження Нової української школи перейшов на дистанційну форму роботи, а його методисти навчилися працювати в онлайн-сервісах:  Padlet,  Lino It, Google Classroom,  Prezi Video тощо.  Ефективному навчанню сприяло проведення серії  онлайн-зустрічей на платформі Zoom.  За результатами такого навчання завідувач кабінету, Ю. Гарматій, написав інструкції для всіх працівників інституту щодо встановлення та роботи в Zoom.

Оскільки  одним із завдань кабінету є координація впровадження Нової української школи у межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти», методистки О. Волощенко, О. Козак  та Л. Гуменюк брали участь у серії Zoom-зустрічей авторів – розробників Модельних програм авторського колективу під керівництвом Р.Шияна та   розробили навчально-методичні матеріали для учителів й учнів пілотних шкіл області та України.  Не залишили поза увагою і учителів, які працюють у 1 та 2 класах Нової української школи – на допомогу було створено серію дистанційних уроків з інтегрованого предмету «Я досліджую світ». 

За період карантину було зібрано інформацію з органів місцевої влади та створено базу про вчителів початкових класів, яким необхідно пройти курси підвищення кваліфікації за програмою НУШ.

На даний час методисти здійснюють ревізію очікуваних результатів Модельних навчальних програм з інтегрованих курсів «Українська мова» та «Я досліджую світ», які було реалізовано  у 3 пілотному класі, та формують пакет очікуваних результатів  для учнів 4 класу.