Про роботу з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2»

10.07.2018

Завершилась робота з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2» у рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП, спрямованої на підтримку освітніх реформ. 

Робота з реалізації зазначеного  проекту час від часу здійснюється  і на теренах самої Польщі, у чудесному містечку Сулеювек на базі місцевого ОРЕ (осередок розвитку едукації).

Наша НУШівська група заїхала в Сулеювек  вночі 1 липня і за чітким розкладом працювала  2-7 липня 2018 року.

Завдань було декілька: "матеріалізувати" хоча б частково стратегію пілотування у 2-их класах НУШівських шкіл та продовжувати роботу зі створення Державного стандарту середньої школи,

Робота відповідальна і непроста.  Всі члени робочої групи впродовж тижня працювали у різних динамічних групах разом з польськими експертами з тієї чи іншої освітньої галузі чи напрямку роботи.  Відповідні матеріали напрацьовані.

Наступний етап роботи для наших працівників,  відповідальних за той чи інший напрямок  роботи,  звести все у первинні цілісні документи, обговорити їх зміст у відповідних освітянських спільнотах  і спланувати продовження    подальшої  роботи у співпраці з польськими колегами  у  рамках розробленої стратегії та Угоди,  підписаної обома сторонами 2 липня 2018 року.

 Світлин лише декілька, що засвідчують найбільш вагомі моменти у роботі нашої групи.  Більш детальний фотозвіт розміщений на сторінках ФБ.

                                                         

                                                         Барна М.М., зав КП Львівського ОІППО,

                                                         член  авторського колективу з розробки

                                                          Державних стандартів НУШ