30 березня 2023 року у cередній загальноосвітній школі №95 Львівської міської ради відбувся тренінг «Дезінформація під прицілом критичного мислення», який провела Ірина Суховерська, завідувачка кабінету інформаційно-комунікаційної діяльності, доцентка кафедри суспільствознавчої освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидатка історичних наук.
Далі29 березня 2023 року на базі ліцею №66 Львівської міської ради (директорка Оксана Назар) відбулася робоча зустріч учителів математики та мовно-літературної освітньої галузі 6 класів пілотних закладів освіти Львівщини з регіональними координаторами впровадження НУШ у базовій освіті.
Далі29 березня 2023 року у КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Стрийської міської ради Львівської області відбувся тренінг «7 кроків до злагодженої роботи учнівського самоврядування у закладі загальної середньої освіти».
ДаліУ Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стартував постійний семінар «Сучасні технології творення художнього образу в навчальному процесі» для учителів, що викладають міжгалузевий інтегративний курс «Драматургія і театр».
Далі23 березня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся Другий освітній форум «НУШ в реаліях 2023: пріоритети, виклики, шляхи впровадження», який організувала кафедра педагогіки.
Далі23 березня 2023 року в ЛОІППО відбувся семінар керівників закладів позашкільної освіти Львівської області, організований кабінетом координаційно-методичної діяльності.
ДаліЩо може зробити учнів успішними у вивченні англійської мови? Які вміння дитині потрібно сформувати, аби розвинути власну індивідуальність та відчути здатність спілкуватись захоплено, натхненно?
Далі15 грудня за підтримки Інституту екуменічних студій Українського католицького університету відбувся семінар з елементами тренінгу «Формування християнських цінностей у родині». Учасники семінару, а це вчителі християнської етики, духовенство, науково-педагогічні працівники Інституту екуменічних студій, поділилися міркуваннями про сутність християнського родинного виховання та обговорили сучасні виклики щодо формування і збереження сімейних цінностей.
Галина Сохань запропонувала для учасників семінару інтерактивну форму роботи за принципом позитивно – якісно – успішно. У процесі проведення семінару були висловлені цікаві міркування. Зокрема о. Миколай Баранов провів морально-етичні паралелі у старозавітному і новозавітному вченні про взаємовідносини батьків і дітей, а от о. Іван Хомин більше акцентував на необхідності формування такої цінності у родині як взаємовідповідальність, навів чимало цікавих прикладів зі своєї душпастирської праці.
Ігор Гусаков відзначив надзвичайно цікаву роботу вчителів християнської етики в групах, де кожна група готувала свій проект на задану тематику, а потім презентувала його.
Тарас Дмитрик – секретар Українського християнського академічного товариства – презентував освітні проекти та програми Інституту екуменічних студій. За активну участь у семінарі учасники отримали в подарунок від п. Тараса диски з матеріалами про минулорічний Всеукраїнський соціальний тиждень на тему «Відповідальність християнина у сучасному світі».
Семінар пройшов у доброзичливій атмосфері: за філіжанкою кави, горнятком чаю і теплим спілкуванням однодумців про важливу роль християнства у формуванні моральних цінностей родини.
Не менш цікавою була зустріч учителів християнської етики з науково-педагогічними працівниками Катехитично-педагогічного інституту. П. Наталя Мусій презентувала методику проведення християнських літніх таборів, поділилася досвідом роботи у цій галузі. Натомість о. Тарас Барщевський розповів про актуальність тематики його докторської дисертації «Переклади Святого Письма на українську мову. Минуле й екуменічно-літургічні перспективи теперішності», яку успішно захистив у Папському салезіанському університеті в Римі.
Загалом зустріч педагогів, духовенства і науковців була цікавою і змістовною.