Про співпрацю ЛОІППО та Інституту філософії і соціології педагогічного університету в Кракові

16.02.2021

У межах Договору про співпрацю між містами Львовом та Краковом, який, зокрема, передбачає розвиток співробітництва між освітніми установами, Інститут філософії та соціології Педагогічного університету в Кракові та Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у 2020 році провели соціологічне дослідження.

Головною метою дослідження було визначити вплив пандемії коронавірусу на адаптаційні процеси у життєдіяльності учнівської молоді. Особлива увага зверталася на дослідження стану загрози та відчуття небезпеки серед учнів, на способи подолання стресу, форми проведення вільного часу, а також специфіку дистанційного навчання учнів шкіл Львова та Кракова.

Львівський обласний інститут висловлює подяку професору Пьотру Длугошу та професорці Людмилі Кривачук з Інституту філософії та соціології Педагогічного університету в Кракові та професорці Олені Шиян за плідну наукову співпрацю і отриманий результат.

Особливі слова подяки нашим українським старшокласникам — за відкритість, затрачений час і  прагнення бачити позитив навіть у складних життєвих ситуаціях.

Такий обмін досвідом дозволить краще пізнати проблеми та особливості української і польської молоді, а також формувати ефективну молодіжну політику на регіональному рівні.

Пропонуємо вашій увазі нещодавно оприлюднений польсько-український звіт за результатами цього соціологічного дослідження.