Психологічний тренінг для внутрішньо переміщених осіб

22.11.2022

Тема тренінгу дуже актуальна сьогодні, бо дозволяє розвинути вміння керувати своєю поведінкою, емоціями у  стресових ситуаціях, краще зрозуміти самих себе та  інших, навчитися виражати свої почуття, переживання, розуміти  психічні стани та переживання людей, які поруч з тобою.

Учасників тренінгу поінформували про етапи розвитку стресу, реакції  на загрози та вплив подій, що травмують, на організм людини. Під час зустрічі розглянули способи подолання стресу, закономірності динаміки почуттів і емоцій в умовах довготривалого стресу. Присутні познайомилися з конструктивними методами зняття емоційної та поведінкової скутості,  набули навичок розвитку особистісної автентичності.

Виконання медитативно-релаксаційних вправ,  вправ для активізації внутрішніх резервів, перегляд психологічного кіно сприяли пошуку цілей, прагнень, які необхідні кожному для відпочинку організму.  Створення мудборту гарного настрою стало власною мотивацією та інструментом для саморозвитку, духовного зростання, натхнення, виявило потенційні можливості та ефективний ресурс кожного учасника, активізувало  можливі стратегії самодопомоги.

Модератори зустрічі надали можливість відволіктися від проблем, інтегрувати в нове життя, що вкрай важливо для людей, які через війну переїхали в незнайоме середовище.

Під час тренінгу учасники отримали новий досвід щодо взаємодії з собою та між собою, відчули себе в безпеці та умиротворенні, знайшли свою точку опори.