Розпочався ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької і французької мови

26.03.2018

Лунали вітальні слова, пісні, побажання учасникам конкурсу – найкращим, творчим, креативним школярам  – представникам із 24 регіонів України.

До учасників із вітаннями звернулася директор департаменту освіти, науки та молоді Львівської облдержадміністрації Мандзій Любомира Степанівна, яка зазначила, що знання іноземних мов є дуже важливою складовою у житті людини. Любомира Степанівна побажала фаховому журі – плідної та злагодженої праці, а учасникам – світлої долі, творчої наснаги, професійних здобутків і перемоги в конкурсі.

З вітальним словом виступила та побажала юним олімпійцям творчого натхнення, наполегливості на шляху до поставленої мети та майбутніх перемог Шопулко Марія Никифорівна, завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення змісту вивчення іноземних мов відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти в Новій українській школі Інституту модернізації змісту освіти, заступник голови оргкомітету олімпіади. Також Марія Никифорівна подякувала керівникам за безкорисливу їхню любов до учнів, за недоспані ночі, за тривоги й успіхи, а учням – за жагу до перемоги й нездоланне бажання йти далі.

 Присутнім представили членів фахового журі конкурсу. Привітала всіх учасників заходу голова журі Паславська Алла Йосипівна, завідувач кафедри міжкультурної комунікації та перекладу ЛНУ імені Івана Франка, доктор філологічних наук, професор, і побажала, аби невичерпна енергія учасників і надалі була джерелом для професійних звершень, а особиста педагогічна діяльність – гідним прикладом для наслідування тим, хто працює поряд з ними, та їхніх вихованців.

Гладка Валентина Анатоліївна, доцент кафедри романської філології та перекладу, кандидат філологічних наук, заступник завідувача кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, голова журі олімпіади з французької мови.

В інтелектуальних змаганнях беруть участь юні знавці німецької та французької мов із 24 областей України та міста Києва (усього – 210 учнів).

Роботи учасників олімпіади оцінюватимуть журі, до складу яких уходять науковці та вчителі провідних вищих та загальноосвітніх навчальних закладів України, представники Гете Інституту в Україні та посольства Франції в Україні. 

Святковий настрій юним олімпійцям створили Камерний оркестр Львівського національного університету імені Івана Франка.

У заході взяли участь члени оргкомітету та журі олімпіади; представники органів управління освітою Львівської області; керівники навчальних закладів, установ освіти, науково-педагогічні та педагогічні працівники ЛОІППО; представники від загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області, ЗМІ.