Семінар для слухачів Школи молодого працівника психологічної служби «Тренінгова робота з підлітками (ІІ частина. «Я серед інших»)

08.04.2019

04.04.2019 р. Навчально-методичним центром психологічної служби було проведено ІІ частину семінару-практикуму «Тренінгова робота з підлітками», на якому у формі тренінгу розглядалися питання пов’язані із самоусвідомленням, позитивним ставленням до себе,підвищенням впевненості в собі, формуванням навичок впевненої поведінки, поняттями дружби, довіри, визначенням свого місця та ролі в групі однолітків. Семінар з молодими психологами провела  Приведа О.М., завідувач НМЦ психологічної служби.

Підлітковий вік – пора бурхливих змін. Ці зміни зачіпають усі сфери: тіло, емоції, сексуальність, уявлення про себе та світ, мислення, стосунки. Переживати такий «переворот» підлітку уже не просто. І це важливо розуміти тим, хто поруч із ним. Усі ці зміни,що потребують підтримки з боку дорослих, найкраще виходять, коли пропонується групова робота з підлітками, метою якої є допомога у розумінні себе та адаптація до себе і оточення.