Семінар для викладачів «Застосування онлайн комунікації у протидії торгівлі людьми в Україні»

26.10.2020

На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 111, та відповідно до Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року (наказ МОН від 8 квітня 2016 р. № 405) за підтримки Координатора проектів ОБСЄ було розроблено Програму спецкурсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» для педагогічних працівників закладів освіти та навчально-методичний посібник до спецкурсу.

20-21 жовтня 2020 року у м. Полтаві відбувся методичний семінар для викладачів спецкурсу «Протидія торгівлі людьми в Україні».

У семінарі взяли участь Приведа Олександра, завідувачка НМЦ психологічної служби та Яремкович Наталія, методистка НМЦ психологічної служби.

З вітальним словам виступила Лілія Грудко, керівник програми «Безпека людини», Координатор проектів ОБСЄ в Україні. Учасників семінару Надія Кандиба, спеціаліст з протидії торгівлі людьми, Координатор проектів ОБСЄ в Україні познайомила з інформаційною кампанією  #працюйбезпечно, захистом прав людини в онлайн просторі. Про сутність стереотипів та стигматизації розповів Ігор Тридуб, експерт з протидії торгівлі людьми. Про основні тенденції та зміни в законодавстві у сфері працевлаштування познайомив Андрій Марисюк, експерт з ведення онлайн комунікацій з легального працевлаштування. Що таке сторітелінг і як його застосовують для подачі інформації розповіла Христина Брух, експертка з медіа комунікацій. Про роль ЗМІ в процесі протидії торгівлі людьми: правдиве висвітлення проблематики, інтерв’ювання потерпілих і термінологію розповіла Таїсія Братасюк, експертка з медіа комунікацій.

Учасники семінару обговорили подальші плани щодо роботи в сфері протидії торгівлі людьми. Можливість впровадження спецкурсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» для слухачів курсів підвищення кваліфікації.