Семінар-нарада для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти обласного підпорядкування «Робота працівників психологічної служби в умовах пандемії»

25.09.2020

Сьогодні Україна живе в умовах карантину. За сприятливої епідемічної ситуації заклади освіти працюватимуть у звичному режимі, створивши максимально безпечні умови для педагогів та учнів. 

Фахівці психологічної служби продовжують діяльність, спрямовану на реалізацію головної мети і завдань психологічної служби – збереження та зміцнення психічного й фізичного здоров’я; забезпечення психологічної безпеки, надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

Відповідно до звернення директора Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи В. Г. Панка до фахівців психологічної служби України,  слід передовсім:

  • суворо дотримуватися режиму карантину та методик профілактики захворювань;
  • берегти своє здоров’я і здоров’я своїх близьких;
  • пропагувати здоровий спосіб життя.
  • продовжувати спілкуватись з учасниками освітнього процесу (клієнтами) за допомогою соціальних мереж, використовувати інші дистанційні форми роботи.

Роль працівників психологічної служби в сучасних умовах зростає. Про методичне забезпечення, форми і методи роботи в умовах пандемії йшлося на семінарі-нараді для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти обласного підпорядкування, який відбувся 24. 09. 2020 року. Про актуальні проблеми, які виникають в умовах пандемії та шляхи їхнього вирішення говорив І. О. Корнієнко – завідувач кафедри  практичної психології, кандидат психологічних наук.

Семінар-нараду провели  О. М. Приведа – завідувачка Навчально-методичного центру психологічної служби та методист НМЦ ПС Н. Б. Яремкович.