Семінар-практикум для методистів РМК/ММК з психологічної служби, голів методичних об’єднань «Профілактика та корекція наслідків насильства над учнями: робота фахівців психологічної служби з батьками»

27.12.2019

Сьогодні в процесі реформування системи освіти, проблема насильства в шкільному середовищі дуже часто стає перепоною для досягнення мети всебічного розвитку дитини. Допомога дорослих дуже потрібна дітям та молоді в будь-якому віці, особливо якщо дії кривдника можуть завдати серйозної шкоди фізичному і психічному здоров’ю.

Як організувати систему роботи з протидії насильства в закладі освіти? Як діагностувати наявність насильства в освітньому середовищі? Який алгоритм дій у разі його виявлення? До кого звертатися по допомогу? Які практичні інструменти створення безпечного середовища в закладі освіти? Відповіді на ці питання  були розглянуті на семінарі-практикумі для методистів РМК/ММК з психологічної служби, голів методичних об’єднань «Профілактика та корекція наслідків насильства над учнями: робота фахівців психологічної служби з батьками» який провів Навчально-методичний центр психологічної служби 26 грудня 2019 року.      

На семінарах виступила  О.М.Приведа, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби ЛОІППО з питанням  щодо форм роботи з батьками для профілактики насильства. Методисти РМК/ММК з психологічної служби, голови методичних об’єднань ділилися досвідом роботи щодо профілактики та корекції наслідків насильства над учнями.