Вишиванка — це символ здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, порядності й чесності, любові та святковості. Вишиванка – це оберіг українців!
Далі12 травня 2022 року відбувся круглий стіл «Діяльність психологічної служби системи освіти Львівської області в умовах військового стану: досвід і проблеми».
Далі11 травня 2022 року на платформі ZOOM КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» спільно з КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» провели обласне засідання професійної спільноти еколого-натуралістичного напряму «Алгоритм організації освітнього процесу у творчих учнівських об’єднаннях еколого-натуралістичного напряму в умовах воєнного стану».
ДаліУ травні 2022 року на платформі ZOOM відбувся цикл наукових семінарів для вчителів біології «Наукова освіта як основа формування інноваційної компетентності та наукового мислення».
Далі11 травня 2022 року відбулася нарада директорів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників Львівщини, на якій обговорили напрямки співпраці між центрами професійного розвитку педагогічних працівників, а також перспективи та можливості удосконалення форм і методів виховної роботи.
Далі11 та 12 травня 2022 року відбулися онлайн-семінари «Про підготовку аналітичної довідки щодо діяльності психологічної служби і впровадження програми «Автоматизована інформаційна система «Я-психолог» для відповідальних за психологічну службу в територіальних громадах, центрах професійного розвитку педагогічних працівників області, фахівців психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування, практичних психологів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.
ДаліЗа ініціативи кафедри практичної психології КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» започатковано низку семінарів для фахівців психологічної служби, присвячених визначенню базових понять (криза, стрес, травма), поведінковим реакціям на стрес, механізмам утворення травми, етапам та особливостям посттравматичних станів, переживанню втрати як психотравмуючої ситуації.
ДаліВійна, вимушені переселенці, повітряна тривога, ракетні обстріли, вдови і діти-сироти – усі ці слова, на превеликий жаль, стали майже звичними для сьогодення нашого суспільства. Але за ними стоять понівечені долі людей, горе і сльози дітей, батьків, дружин…
Надання психологічної допомоги постраждалим є надважливим завданням у роботі психологів-професіоналів. Ніхто ще три місяці тому не міг передбачити такої драматичності нашого життя і необхідності широкого застосування специфічних методів психологічної терапії і психологічної реабілітації. За ініціативи кафедри практичної психології КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» започаткована низка семінарів для фахівців психологічної служби під назвою «Психологія травми». Мета проекту – збільшення обізнаності щодо допомоги різним категоріям постраждалих, оволодіння практичними прийомами і методами для роботи з горем, втратами, психотравмами як у дорослих, так і у дітей, відновлення після травматичного стресу та покращення ефективності повсякденного функціонування.
Відбулися семінари, присвячені визначенню базових понять (криза, стрес, травма), поведінковим реакціям на стрес, механізмам утворення травми, етапам та особливостям посттравматичних станів, переживанню втрати як психотравмуючої ситуації. Наступні семінари будуть присвячені психологічній допомозі постраждалим на різних етапах переживання психотравми, методам і прийомам надання екстреної та пролонгованої психологічної допомоги.