Семінари-практикуми для працівників психологічної служби

13.05.2019

 

7 та 8 травня 2019 року у ЛОІППО  відбулися навчально-практичні семінари: «Методичний супровід звітності усіх ланок психологічної служби» для методистів РМК/ММК з психологічної служби та «Модель «Мирна школа» як методика формування безпечного середовища в закладах освіти» для практичних психологів ОТГ та ВНЗ І-ІІ р.а.

При роботі з методистами особливу увагу було приділено оптимізації науково-методичного забезпечення діяльності психологічної служби в умовах децентралізації та побудові чіткої системи комунікацій. О. Приведа відзначила впровадження методик соціологічного моніторингу у визначенні ефективності діяльності регіональної служби та проведення діагностики стану діяльності психологічної служби Львівської області.

На семінарі-практикумі для практичних психологів розглядалися питання психологічної безпеки в школі, як запобігти проявам булінгу в освітньому середовищі, як працювати з педагогічним колективом та батьківською громадою при вирішенні конфліктів, порушення поведінки учнями використовуючи методику Кола та медіацію. Формування в українських школах безпечного середовища для розвитку особистості шляхом створення та пілотування моделі «Мирна школа» побудованої на відновному підході до навчання – така основна мета проекту, який планується реалізувати в області.

Семінари повела О. Приведа - завідувач Навчально-методичного центру психологічної служби.