Семінар- практикум «Про методику та особливості вивчення шахів в дитячих дошкільних установах та початкових класах загально-освітніх шкіл»

23.08.2017

 

Для реалізації «Програми розвитку шахів у Львівській області на 2017-2021 роки» вже з вересня 2017 року в районах та містах Львівщини заплановано відкрити шахові гуртки  в початкових класах загально-освітніх шкіл та дитячих дошкільних установах. 
З цією метою 24- 25 червня та 21-22 серпня 2017 проведено  семінар- практикум «Про методику та особливості вивчення шахів в дитячих дошкільних установах та початкових класах загально-освітніх шкіл»  організований КЗ ЛОР „Львівським  обласниим інститутом післядипломної педагогічної освіти» , управлінням молоді і спорту Львівської ОДА та Львівською обласною федерацією шахів. Семінар проходив в шаховому клубі «Південний» та актовій залі КЗ ЛОР „Львівського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. В семінарі практикум прийняли участь представники практично всіх районів Львіщини.
Слухачі семінару отримали сертифікати та методичні посібники, як навчати дошкільнят грати в шахи.
В останній день семінару з слухачами курсів досвідом роботи з дошкільнятами поділилися провідні професійні тренери Львівщини Є.Гладиш (Пустомити), А.Матвійчук (Новояворівськ), Б.Мисак (Броди) та інші.
На високому рівні організував та провів семінар-практикум почесний працівник фізичної культури і спорту України М.Матвієнко (Городок).