Шістнадцятий дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»

20.07.2015

Оргкомітет фестивалю «Сурми звитяги» оголошує про проведення Шістнадцятого дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (надалі - фестиваль), який проводиться за участю дітей, учнівської та студентської молоді України та української діаспори.
    Фестиваль має на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українсь-кого народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасну українську мо-лодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності.

До участі у фестивалі запрошуються творчі колективи та окремі виконавці, не старші 25 років. Колективи, що беруть участь у фестивалі, поділяються на дві конкурсні групи. До першої групи включаються колективи загальноосвітніх, музичних і мистецьких шкіл та позашкільних закладів. Вік учасників першої групи 10-16 років.

            До другої групи включаються колективи вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, молодіжних громадських організацій та приватні особи. До цієї ж групи входять колективи змішаного вікового складу. Вік учасників другої групи 17-25 років.

Лауреати попередніх років можуть брати участь у фестивалі, представивши нову конкурсну програму.

            Професійні мистецькі колективи можуть бути залучені до участі як гості фестивалю.

 

Додатки:

Положення про фестиваль

Форма заявки