30 березня 2023 року у cередній загальноосвітній школі №95 Львівської міської ради відбувся тренінг «Дезінформація під прицілом критичного мислення», який провела Ірина Суховерська, завідувачка кабінету інформаційно-комунікаційної діяльності, доцентка кафедри суспільствознавчої освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидатка історичних наук.
Далі29 березня 2023 року на базі ліцею №66 Львівської міської ради (директорка Оксана Назар) відбулася робоча зустріч учителів математики та мовно-літературної освітньої галузі 6 класів пілотних закладів освіти Львівщини з регіональними координаторами впровадження НУШ у базовій освіті.
Далі29 березня 2023 року у КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Стрийської міської ради Львівської області відбувся тренінг «7 кроків до злагодженої роботи учнівського самоврядування у закладі загальної середньої освіти».
ДаліУ Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стартував постійний семінар «Сучасні технології творення художнього образу в навчальному процесі» для учителів, що викладають міжгалузевий інтегративний курс «Драматургія і театр».
Далі23 березня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся Другий освітній форум «НУШ в реаліях 2023: пріоритети, виклики, шляхи впровадження», який організувала кафедра педагогіки.
Далі23 березня 2023 року в ЛОІППО відбувся семінар керівників закладів позашкільної освіти Львівської області, організований кабінетом координаційно-методичної діяльності.
ДаліЩо може зробити учнів успішними у вивченні англійської мови? Які вміння дитині потрібно сформувати, аби розвинути власну індивідуальність та відчути здатність спілкуватись захоплено, натхненно?
ДаліЗ ініціативи Павла Хобзея, директора КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» на курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови було запрошено Рамона Шиндлера, викладача і методиста Інституту англійської філології Ягеллонського університету, багаторічного співробітника Британської Ради. Він працював за програмою «Friendship, Unity, Charity, Kindness Philology for Ukrainian Teachers In Need», яка складається із серії онлайн воркшопів. Ця форма інтенсивного та активного навчання не залишила учителів байдужими.
На заняттях Рамон Шиндлер представив різноманіття навчальних ресурсів, адже він є співавтором сценаріїв та виконавцем головних ролей у пізнавально-розважальних серіалах польського телебачення: The Perfect Stranger, Ups and Downs, Lippy and Messy та ін. Учасники воркшопів отримали хвилю позитиву, наснаги, гумору та актуального досвіду. До того ж спілкування із носієм мови є ще одним неймовірним викликом.
Наталія Чернега, учителька Самбірської початкової школи зазначила, що «Пан Рамон Шиндлер вразив усіх нас своєю креативністю та впевненістю, майстерністю та захопленням до своєї професії… Кожен учасник відчув себе важливим у дискусії, обізнаним та зацікавленим. Такі ж неймовірні емоції я хотіла б принести у свій клас, до своїх учнів, навчити їх бути впевненими у своїх знаннях та не боятися говорити, вчитися».
Навчання з Рамоном Шиндлером має позитивні відгуки та результати. Зацікавленість та мотивація є взаємною. Тож плануємо зробити воркшопи Рамона Шиндлера постійним модулем на курсах підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови. Додаємо навчальні матеріали викладача для творчого натхнення усім учителям, які прагнуть працювати цікаво, творчо, натхненно.