Співпраця ЛОІППО з Інститутом англійської філології Ягеллонського університету

14.03.2023

З ініціативи Павла Хобзея, директора КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» на курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови було запрошено Рамона Шиндлера, викладача і методиста Інституту англійської філології Ягеллонського університету, багаторічного співробітника Британської Ради. Він працював за програмою «Friendship, Unity, Charity, Kindness Philology for Ukrainian Teachers In Need», яка складається із серії онлайн воркшопів. Ця форма інтенсивного та активного навчання не залишила  учителів  байдужими.  

На заняттях  Рамон Шиндлер представив різноманіття навчальних ресурсів, адже він є співавтором сценаріїв та виконавцем головних ролей у пізнавально-розважальних серіалах польського телебачення: The Perfect Stranger, Ups and Downs, Lippy and Messy та ін. Учасники воркшопів отримали хвилю позитиву, наснаги, гумору та актуального досвіду. До того ж спілкування із носієм мови є ще одним неймовірним викликом.

Наталія Чернега, учителька Самбірської початкової школи зазначила, що «Пан Рамон Шиндлер вразив усіх нас своєю креативністю та впевненістю, майстерністю та захопленням до своєї професії… Кожен учасник відчув себе важливим у дискусії, обізнаним та зацікавленим. Такі ж неймовірні емоції  я хотіла б принести у свій клас, до своїх учнів, навчити їх бути впевненими у своїх знаннях та не боятися говорити, вчитися».

Навчання з Рамоном Шиндлером має позитивні відгуки та результати. Зацікавленість та мотивація є взаємною. Тож плануємо зробити воркшопи Рамона Шиндлера постійним модулем на курсах підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови. Додаємо навчальні матеріали викладача для творчого натхнення усім учителям, які прагнуть працювати цікаво, творчо, натхненно.

Satirical Animals