Ціннісні орієнтири компетентнісно орієнтованого навчання учнів

14.09.2021

13 вересня на платформі ZOOM було проведено засідання обласної творчої майстерні вчителів біології «Ціннісні орієнтири компетентнісно орієнтованого навчання учнів». 

Про необхідність забезпечити безперервний процес формування  цінностей і засвоєння понять, розвиток умінь приймати доцільні рішення говорила Ніна Іванівна Новикова. 

Про підвищення якості природничої освіти в умовах дистанційного навчання через конструювання освітнього процесу з використанням різноманітних  інноваційних підходів, методів і форм в аспекті ціннісних орієнтирів розповіли вчителі-методисти: Руда О. С. (СЗШ №  54 м. Львова), Вовчак Н. Ф. (Червоноградський НВК «СШ-колегіум» № 3).

Про конструювання власної професійної діяльністі для досягнення педагогічних результатів, продемонстрованих минулорічними випускниками на ЗНО доповіли вчителі-методисти Шулим Л. В. (Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. Мурованської ОТГ)  та Теодорович І. В. (Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6). 

Огляд ресурсного забезпечення для впровадження Концепції «Нова українська школа», зокрема, навчально-методичних матеріалів з біології для 7 класу базової середньої школи, запропонувала вчителька вищої кваліфікаційної категорії, Манькевич А. М. (Старицький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва).

Досвідом роботи з формування екологічної компетентності учнів з ціннісним орієнтиром «Любов до рідного краю та відповідальність за довкілля» поділились членкиня творчої майстерні Деніщук Н. Я. (Ямпільський НВК Мурованської ОТГ) та інші учасники.

Організаторкою і модераторкою засідання була докторка педагогічних наук, професорка кафедри природничо-математичної освіти Ніна Іванівна Новикова.