Оголошення!
До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікаціїї
у лютому 2021 року
http://loippo.lviv.ua/nn/navcanniia/semestr/
Далі
26 січня у системі ZOOM відбулася онлайн-нарада голів методоб’єднань закладів позашкільної освіти на тему “Організація навчально-методичної роботи методоб'єднань для педагогів ЗПО на 2021 рік”.
ДаліДля підтримки математичного олімпіадного руху, а також для активізації позакласної та позашкільної роботи з учнями, Український католицький університет 31-го січня 2021 проведе Львівську відкриту обласну олімпіаду з математики для учнів 7-11 класів. Олімпіада відбудеться в Академічному корпусі УКУ за адресою: вул. Козельницька, 2а.
Далі30 грудня 2020 року відбулася онлайн–нарада працівників кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу, організована завідувачкою кабінету М. М. Барною.
Далі29 грудня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося перше засідання робочої групи, яка працюватиме над стратегією розвитку інституту на найближчі п'ять років. До складу групи увійшли: директор інституту Павло Хобзей, заступники директора — Наталія Пастушенко, Ігор Танчин і Роман Кацюба та керівники підрозділів установи. Модерувала зустріч доцентка кафедри освітньої політики Христина Чушак.
ДаліУ другому півріччі 2020 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися курси для вчителів правознавства і громадянської освіти. Зокрема, проходили заняття постійно діючого семінару на тему: «Компетентнісний підхід у вивченні правознавства та предмета «Громадянська освіта».
ДаліУпродовж 2020 року вчителі християнської етики (а це 14 педагогів) були активними учасниками творчої майстерні «Розвиток креативного мислення учнів на уроках християнської етики». Група вчителів не лише брала участь в онлайн-заняттях, які проводила доцент кафедри суспільствознавчої освіти Галина Сохань, а й самостійно опрацьовувала методичний матеріал на відповідну тематику, адже креативність в останні роки стала одним із важливих трендів в освіті, а про розвиток креативного мислення є вже чимало важливих напрацювань.
Учасники творчої майстерні розробили власний методичний матеріал. Зокрема, вчителі уклали конспекти інтерактивних уроків з християнської етики на актуальні теми, а також створили артбуки – креативні книги з підручних матеріалів: фетру, тканини, паперу, пластику, скористались при цьому навіть технологією 3D-моделювання. Увесь запропонований методичний матеріал учасники творчої майстерні апробували на власних уроках християнської етики. Розробки є цікавими, актуальними і затребуваними, тому плануємо опублікувати ці методичні матеріали. Сподіваємося, ними зможуть скористатися не лише вчителі християнської етики, а й ті, хто цікавиться тематикою розвитку креативного мислення учнів.