Відбудеться Національний вебінар з безпеки дорожнього руху за програмою "Відповідальні батьки"

17.05.2018

В рамках Тижня безпеки дороднього руху, який відбудеться 21-27 травня 2018 року в Україні Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму для дітей та молоді "Traffic ChallengeX" проведе 26-27 травня Національний вебінар з безпеки дорожнього руху за програмою "Відповідальні батьки". Ця програма уособлює в собі найкращий світовий досвід в галузі протидії та попередження смертності та травматизму на дорозі, базується на визнаних в світі алгоритмах, методиках, статистичних та інших матеріалах.

Проходження курсу є вкрай необхідним для всіх фахівців, хто працює з дітьми та молоддю, оскільки саме ці люди формують світогляд та рівень дорожньої культури сьогоднішнього та завтрашнього українського суспільства. Учасник зможе отримати сертифікат про проходження курсу.

Проходження курсу дозволить цим фахівцям краще виконувати превентивні функції в галузі безпеки дорожнього руху та системно знизити рівень смертності та травматизму дітей та молоді в підпорядкованій особі області. 

Лист №218 від 11.05.2018