Відбулася інформаційна робоча зустріч з педагогічними працівниками пілотних закладів середньої освіти міста Львова та області

15.02.2021

12 лютого 2021 р. e у системі ZOOM відбулася інформаційна робоча зустріч  з педагогічними працівниками пілотних шкіл  за участю Р. Б. Шияна та  П. К. Хобзея,  на якій говорили про завершення пілотування впровадження Державного стандарту початкової освіти у 4-их класах та проєктів щодо впровадження нового Державного стандарту базової освіти у 5-их класах   закладів середньої освіти міста Львова й області, в яких  передбачається  продовження  експерименту.

Доповідачі  поінформували учасників зустрічі про основні напрацювання  і проблемні питання,  що існують на даний час за цими напрямками,  а також   почули від керівників пілотних шкіл про можливі ризики, пов’язані із завершенням експерименту у 4-х класах  та початком пілотування у 5-их класах.

Для успішного завершення пілотування у 4-х класах і якнайшвидшого включення у  роботу із запровадження Державного стандарту у 5-их пілотних класах просимо керівників пілотних закладів разом з учителями підтримати  окремі передбачувані ініціативи Команди підтримки реформ МОН України «Нова Українська Школа»    та надати відповідну інформацію для здійснення необхідних кроків у вибраному напрямку впровадження НУШ:

 

№з/п

 Що треба зробити

Термін виконання

Кому подати пропозиції

 

 

 

 

1.

Проаналізувати проект Типового навчального плану базової освіти, описати сильні/слабкі його сторони і подати конструктивні пропозиції.

 

(до 18.02)

Р. Шияну

2.

Скласти перелік необхідного обладнання/навчально-методичного забезпечення (крім меблів  для класної кімнати), вказавши орієнтовну вартість кожної позиції.

(до 25.02)

ЛОІППО, О. Якимик/М. Барні

 3.

Скласти список учителів- предметників, яких передбачається  запрошувати до викладання у 5-х пілотних класах ( у розрізі класів і навчальних дисциплін та орієнтовної к-ті год. Прохання окремим рядком подати інформацію про тих учителів, які погодяться викладати суміжні/інтегровані навчальні дисципліни).

(до 03.03)

М. Барні

4.

Подати пропозиції щодо вчителів-предметників 5-х пілотних класів, яких Ви рекомендуєте для залучення до розробки модельних програм.

(до 25.02)

Р. Шияну/ М. Барні

5.

Скласти орієнтовний перелік тем/питань для включення у навчально-тематичні плани КПК для вчителів-предметників пілотних класів (загальноосвітні теми і теми у розрізі відповідних навчальних дисциплін).

(до 03.03)

М. Барні

6.

Підтримати проєкт проведення ДПА у 4-х пілотних класах, навіть якщо вона буде відмінена урядовими рішеннями.

Подавати конструктивні пропозиції щодо процедури проведення ДПА, оцінювання тощо.

 

 

7.

Провести робочу зустріч з керівниками закладів середньої освіти, у яких передбачається реалізація Проєкту щодо впровадження Державного стандарту базової освіти у 5-х класах.

(за погодж.)

М. Барні