Відбулася робоча зустріч з регіональними педагогами-тренерами НУШ

06.04.2021

1 квітня 2021 року працівники кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу та кафедри педагогіки провели робочу зустріч з регіональними педагогами-тренерами НУШ. У нараді взяв участь директор ЛОІППО П. К. Хобзей.

Учасників  ознайомили з  результатами анкетування, у якому брали участь регіональні педагоги-тренери, та  змінами у «покритті» ЗСО професійною педагогічною підтримкою  за місцем роботи вчителів у контексті адміністративної реформи (матеріали наради оприлюднені на ФБ-сторінці відповідної групи).

У другій половині зустрічі тренерки О. Росипська,  Н. Грень, М. Мельник, Г. Березовська презентували  власні напрацювання  з ключових проблем організації освітнього процесу в НУШ "Крокуємо у перший клас!" (всі презентації розміщені на сайті «Супервізія в НУШ» у рубриці «Вчимося разом»).

За результатами обговорення та за згодою педагогів-тренерів очікується створення обмінного фонду  методичних напрацювань (презентацій, відеороликів тощо) з актуальних проблем/тем НУШ для розміщення на сайті "Супервізія в НУШ" та використання під час проведення навчальних занять на передбачуваних спеціальних курсах підвищення кваліфікації вчителів початкових класів НУШ (за умови надходження відповідної державної  субвенції).