Відбулася зустріч керівників гуртків науково-технічного напряму

25.02.2021

24 лютого в системі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків науково-технічного напряму.

Відповідальною за організацію та проведення наради була методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Світлана Тупись.

Учасники методоб’єднання говорили про участь у Всеукраїнських онлайн-змаганнях з радіоелектроніки та радіоконструювання,  затверджували умови проведення обласних змагань з авіа-, ракето-, судно-, автомоделювання, картингу, мотосправи, робототехніки, обговорювали формат кожного з етапів заходу, завдання теоретичного туру, організацію роботи суддівської колегії. Також затверджували умови проведення обласного конкурсу з енергозберігаючих  та енергоощадних технологій «З технікою – наввипередки!».

На засіданні виступили: Тупись Світлана, Адамовський Ігор, керівник гуртка КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», Cтадник Андрій, заступник директора з науково-методичної роботи КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», Чура Галина, заступник директора з НВР КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» та інші.