Відбулося засідання складу журі обласного конкурсу "Джерело творчості"

12.03.2019

В приміщенні Французького альянсу відбулося засідання складу журі обласного конкурсу "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка-2019". У конкурсі взяли участь  12 керівників гуртків закладів позашкільної освіти  області. Для розгляду були представлені роботи за такими номінаціями, як: «Керівник гуртка художньо-естетичного напряму»;«Керівник гуртка еколого-натуралістичного напряму»; «Керівник гуртка туристсько-краєзнавчого напряму»; «Керівник гуртка та секцій дослідницько-експериментального напряму».

Членами журі було  проаналізовано професійний педагогічний досвід  педагогів та  їх досягнення в роботі, навчально-методичну та навчально-практичну підготовку з питань організації освітньої діяльності, використання новітніх технологій, інноваційних форм та методів здійснення освітнього процесу.

Як результат, склад журі, дійшов висновку, що конкурсанти системно працюють над удосконаленням педагогічної майстерності та беруть участь у фахових семінарах, форумах, змаганнях, фестивалях, місцевих проектах, районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах,  де вони та їх вихованці займають призові місця. Однак не всі учасники  врахували вимоги конкурсу, зокрема частина учасників не подала  розробки занять та масових заходів, відеоматеріали, список друкованих праць тощо.

На основі перегляду, аналізу, обговорення, дискусій, представники складу журі визначились із рішенням результатів конкурсу.