Відбувся семінар-практикум на тему “Розвиток творчих здібностей педагогів засобами театрального та декоративно-ужиткового мистецтва”

12.02.2019

8 лютого згідно плану роботи  КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” спільно з Новороздільським Будинком дитячої та юнацької творчості провели для керівників гуртків театрального та декоративно-ужиткового мистецтва закладів позашкільної освіти обласний зональний семінар-практикум на тему “Розвиток творчих здібностей педагогів засобами театрального та декоративно-ужиткового мистецтва”. Учасникам семінару було представлено методичний посібник керівника гуртка Томащук Л.М. на тему "Виховання креативної особистості засобами театрального мистецтва" та показ вистави театрального колективу "Маска" на тему "Де коза ходить, там жито родить", різдвяне дійство поставлене вихованцями Новороздільського Будинку дитячої та юнацької творчості. До того ж педагоги взяли участь у майстер-класі "Ліпка з полімерної глини" під керівництвом керівника гуртка "Рукодільниця" Гуменна Н.Б.
Методист ЛОІППО С.Пітко разом з директором БДЮТ Наконечною К. створили всі відповідні умови для вдосконалення професійного рівня майстерності педагогів у театралальному та декоративно-ужитковому напрямку позашкільної освіти.