Відбувся зональний семінар-практикум з проблеми «Педагогіка партнерства закладу дошкільної освіти та початкової школи в контексті становлення Нової української школи»

17.04.2019

10 квітня в рамках реалізації проблеми наступності закладів дошкільної освіти та початкової школи кафедрою педагогіки ЛОІППО спільно з методичним кабінетом Городоцького району на базі НВК «Школа-садок» №5 (директор Іщук О.В.) проведений зональний семінар-практикум з проблеми «Педагогіка партнерства закладу дошкільної освіти та початкової школи в контексті становлення Нової української школи». Учасниками семінару-практикуму були методисти рай(міськ) методкабінетів, ОТГ, які відповідають за науково-методичний супровід дошкільної освіти та методисти рай(міськ) методкабінетів, ОТГ, які відповідають за науково-методичний супровід початкової освіти.
З даної проблеми, попередньо, 13 лютого в м.Самборі проведено обласний семінар. В роботі семінару-практикуму взяли участь головний спеціаліст  департаменту освіти і науки ЛОДА Г.Я.Чорна та керівник відділу освіти Городоцької райдержадміністрації І.Б.Яскевич. Заступник директора Г.Алексюк познайомила учасників семінару-практикуму з великим доробком, який мають у своєму досвіді роботи педагоги закладу дошкільної освіти та початкової школи. Була організована практична навчальна робота дітей закладу дошкільної освіти та учнів 1 класу. Робота, що організовувалась з групою дітей та школярів була поєднана одною тематикою, а завдання які ставились дітям ЗДО розв’язували і школярі, але на більш високому рівні, відповідно свого віку. Саме така робота яскраво продемонструвала наступність в плані освітньої діяльності ЗДО та початкової школи. 
Учасники семінару-практикуму взяли участь у тренінгу «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти: проблеми та шляхи вирішення», який провела практичний психолог НВК №5 Світлана Купровська.