Відзначаємо День Європи в Україні

28.05.2020

У третю суботу травня в Україні традиційно відзначають День Європи.  Цьогоріч вперше святкування в Україні відбулося в онлайн-форматі. Львівські шкільні євроклуби брали участь у Вікторині до Дня Європи та змагалися за подарунки від Представництва ЄС в Україні.

Методисти кабінету євроінтеграційних аспектів освіти КЗ ЛОР «ЛОІППО», опікуни та члени євроклубів Львівщини долучилися до онлайн-уроків до Дня Європи в Україні. Учасники дізналися про інклюзію в освіті, як вона має реалізуватися і навчилися краще захищати свої права. Обговорили тему лідерства та роботи в команді. Ще однією темою для обговорення стала толерантність як одна із ключових європейських цінностей. Учні дізналися, як  долати стереотипи і боротися із дискримінацією.

Львівські євроклуби брали активну участь в онлайн-заходах у рамках Днів кар’єри ЄС, відповідали на запитання вікторини «Кіноквіз», надсилали свої роботи на конкурс «Креативна Європа». Опікуни мали змогу долучитися до вебінару «Можливості ЄС для молоді та політика Східного Партнерства», який організували Посли європейської молоді.