Вчителі фізики та астрономії відвідали Народний музей метрології та вимірювальної техніки

14.11.2019

Провели практичні заняття вчителів фізики та астрономії (куратор Цогла Олена Орестівна, доцент кафедри природничо-математичної освіти, кандидат економічних наук) в Народному музею метрології та вимірювальної техніки при Державному підприємстві "Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" м.Львів вул.Князя Романа, 38

Кожного дня ми зустрічаємось з потребою знати точний час, температуру на вулиці, яку маси чи об’єм продуктів купуємо в магазині чи на ринку, з якою швидкістю їдемо, або ж яку дистанцію подолали.  Це все є можливим завдяки метрологічним приладам, які допомагають нам отримати об’єктивну інформацію про ті чи інші речі. У Львові є місце, в якому зібрані усі пристрої, а деяким навіть більше ста років.

Народний музей метрології та вимірювальної техніки при Львівському регіональному державному центрі стандартизації, метрології та сертифікації створений з ініціативи колективу Центру в 1984 році, з нагоди 200-річчя державної метрологічної служби в Галичині.

За період існування музей відвідало більше 20 тисяч осіб, понад 30 іноземних делегацій. Відвідини музею є цінною допомогою при вивченні курсу стандартизації і метрології, передбаченого планами багатьох вищих та середніх навчальних закладів, про що свідчать численні записи у книзі відгуків.

У музеї проводяться:
• групові та індивідуальні екскурсії;
• тематичні заняття з історії метрології для студентів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів та учнів шкіл.
Години роботи: Понеділок — п'ятниця 09.00-16.00

за попереднім записом, тел.  050 105 80 87  

Сидорко Ігор Іванович

      

 

https://museum-portal.com/ua/museum/muzej-metrologii-ta-vimiryuvalnoi-tehniki