Вебінар для вчителів інформатики

22.06.2022

У заході взяв участь Ігор Завадський, автор модельної програми з інформатики, кандидат фізико-математичних наук, доцент факультету комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член НМК, гарант ОНП «Математичні методи штучного інтелекту». Він ознайомив учителів з особливостями викладання предмету у п’ятому класі з використанням дистанційної платформи «ІТ-книга», яку він розробив.

Активно  обговорювалися питання програмного забезпечення дистанційного викладання таких тем інформатики, як «Бази дани», «Алгоритми і програмування», «3-d графіка», психолого-педагогічні проблеми залучення учнів до активної діяльності в умовах дистанційних уроків та оцінювання практичних робіт.

Стефанія Манько, вчителька інформатики Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, поділилася особливостями організації дистанційного вивчення інформатики у 3-4 класах.

Матеріалу семінару узагальнені в презентації, яка доступна за покликанням: https://docs.google.com/presentation/d/1gNwTzIDN2wtSgLPk7WsDqkrIH-5xFxxxZK_5SU1WWMY/edit#slide=id.p.

Переглянути вебінар можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=CP1-KlfLKLM.

Відгуки учасників про семінар зібрані у хмаринці.