Відбувся семінар для керівників районних психологічних служб, методистів РМК/ММК з психологічної служби

16.05.2017

В роботі семінару взяли участь: завідувач кафедри практичної психології ЛОІППО, кандидат психологічних наук І. Корнієнко, завідувач кабінету практичної психології та соціальної роботи О. Приведа, методисти  КППСР Н.  Яремкович та Л. Зеленко, методисти з психологічної служби районних, міських методичних кабінетів та практичні психологи об’єднаних територіальних громад Львівської області.

І. Корнієнко відзначив важливу роль практичного психолога у психологічному супроводі навчально-виховного процесу освітнього закладу, захисті психічного здоров’я та підвищенні психологічної культури учнів, батьків, вчителів, керівників закладів освіти, наданні допомоги постраждалим від військових дій та дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Особливу увагу було приділено оптимізації науково-методичного забезпечення діяльності психологічної служби в умовах децентралізації та побудові чіткої системи комунікацій. О. Приведа відзначила впровадження методик соціологічного моніторингу у визначенні ефективності діяльності регіональної служби та проведення діагностики стану діяльності психологічної служби Львівської області.

Керівники семінару ознайомили учасників з кращими результатами впровадження в навчальних закладах області інформаційно-освітньої антиалкогольної програми «Сімейна розмова», та аналітичною інформацією щодо психологічного супроводу членів сімей учасників АТО та ВПО.

 Працюючи в групах учасники семінару розробляли пропозиції до Стратегії   розвитку психологічної служби системи освіти України і Львівської області на період до 2020 року.