Викладання зарубіжної літератури в новій українській школі

25.11.2021

24 листопада  викладачі кафедри гуманітарної освіти ЛОІППО в форматі онлайн провели  обласний семінар для вчителів зарубіжної літератури на тему: «Пріоритети викладання зарубіжної літератури в новій українській школі». Організували та провели семінар Анна-Марія Богосвятська, доцентка, кандидатка філологічних наук, завідувачка кафедри  та старша викладачка кафедри  Людмила  Ковальова.

Метою семінару було ознайомити вчителів зарубіжної літератури з новим Державним стандартом базової середньої освіти, її мовно-літературною галуззю та новими модельними програмами.

До участі у заході запросили Ольгу Ніколенко, докторку філологічних наук, професорку, завідувачку кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка, одну з авторок модельних програм із зарубіжної літератури «Школа радості».

Учителі ознайомилися з новими модельними програмами, сучасними підходами до викладання зарубіжної літератури в умовах нової  української  школи. Ольга Ніколенко цікаво розповіла про художні твори для дітей, що вивчатимуться у програмі «Школа радості».

У семінарі взяло участь понад сто учителів Львівщини.