ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

25.01.2020

 

25 січня 2019 р. на базі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка у співпраці з Комунальним закладом  Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» було проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Понад 120 учасників (а це учні 9-х, 10-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Львівської області) мали змогу продемонструвати свої вміння аналізувати правові явища та процеси, моделювати та оцінювати різноманітні життєві ситуації відповідно до правових норм; знаходити відповіді на питання щодо ролі держави й права у суспільному житті.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участі учнів – учасників олімпіади, їхніх батьків, керівників команд, а також членів журі та оргкомітету. Заступник декана юридичного факультету, доцент Марта Мочульська звернулася до молодих правознавців з вітальним словом. Голова журі, заступник декана юридичного факультету, доцент Назарій Стецик та заступник голови оргкомітету, в.о. директора ЛОІППО Микола Кацюба акцентували увагу учасників на регламентних моментах проведення олімпіади та виконання завдань.

Інтелектуальне змагання учасників відбувалося у присутності членів оргкомітету в атмосфері академічної доброчесності та доброзичливості.

Зміст завдань олімпіади враховував освітні та суспільні новації у правознавчій сфері. Структура завдань включала розв’язання тестових завдань, заповнення пропущених місць у тексті, виправлення помилок у тексті, визначення термінів, правову оцінку ситуацій.

Учасники олімпіади виявили високий рівень правових компетентностей, які є життєво необхідними для реалізації та захисту прав і свобод, регулювання відносин з іншими людьми, вибору правомірних моделей поведінки у життєвих ситуаціях.

Викладач КСО Ігор Гусаков