З Днем позашкілля

25.09.2020

Шановні позашкільники!

Усіх Вас Вітаємо з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за Ваш вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

Кожного дня Ви творчо підходите до своєї роботи, з повагою та любов'ю працюєте з дітьми, плекаєте творчу, інтелектуальну, духовну і фізично-розвинену особистість, підтримуєте та розвиваєте юні обдарування.

 

Бажаю Вам міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії, а Ваші устремління та справи несли у світ лише розум, красу, мир і злагоду.

 

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, здійснює виховання засобами високої культури та мистецтва. 

Нехай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються усі Ваші плани в ім’я щасливого майбутнього дітей та усього суспільства.

 

ЩИРО ВДЯЧНА ВАМ ЗА ВАШУ СУМЛІННУ ПРАЦЮ ТА НАШУ СПІВПРАЦЮ!!!!!

З повагою Світлана Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР ЛОІППО, координатор позашкілля Львівщини.