Новини інституту

 • 30.03.2023

  Дезінформація під прицілом критичного мислення

  Дезінформація під прицілом критичного мислення

  30 березня 2023 року у cередній загальноосвітній школі №95 Львівської міської ради відбувся тренінг «Дезінформація під прицілом критичного мислення», який провела Ірина Суховерська, завідувачка кабінету інформаційно-комунікаційної діяльності, доцентка кафедри суспільствознавчої освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидатка історичних наук.

 • 30.03.2023

  Здобутки і проблеми впровадження НУШ у 6 класах пілотних закладів освіти Львівщини

  Здобутки і проблеми впровадження НУШ у 6 класах пілотних закладів освіти Львівщини

  29 березня 2023 року на базі ліцею №66 Львівської міської ради (директорка Оксана Назар) відбулася робоча зустріч учителів математики та мовно-літературної освітньої галузі 6 класів пілотних закладів освіти Львівщини з регіональними координаторами впровадження НУШ у базовій освіті.

 • 29.03.2023

  7 кроків до злагодженої роботи учнівського самоврядування

  7 кроків до злагодженої роботи учнівського самоврядування

  29 березня 2023 року у КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Стрийської міської ради Львівської області відбувся тренінг «7 кроків до злагодженої роботи учнівського самоврядування у закладі загальної середньої освіти».

 • 28.03.2023

  Сучасні технології творення художнього образу в навчальному процесі

  Сучасні технології творення художнього образу в навчальному процесі

  У Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти  стартував постійний семінар «Сучасні технології творення художнього образу в навчальному процесі» для учителів, що викладають міжгалузевий інтегративний курс «Драматургія і театр».

 • 24.03.2023

  Другий освітній форум у ЛОІППО

  Другий освітній форум у ЛОІППО

  23 березня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся Другий освітній форум «НУШ в реаліях 2023: пріоритети, виклики, шляхи впровадження», який організувала кафедра педагогіки.

 • 24.03.2023

  Семінар керівників закладів позашкільної освіти

  Семінар керівників закладів позашкільної освіти

  23 березня 2023 року в ЛОІППО відбувся семінар керівників закладів позашкільної освіти Львівської області, організований кабінетом координаційно-методичної діяльності.

 • 23.03.2023

  Вебінар з англійської мови!

  Вебінар з англійської мови!

  Що може зробити учнів успішними у вивченні англійської мови? Які вміння дитині потрібно сформувати, аби розвинути власну індивідуальність та відчути здатність спілкуватись захоплено, натхненно?

 • 22.03.2023

  Відбулася презентація Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку»

  Відбулася презентація Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку»

  16 березня 2023 року у м. Львів відбулася презентація Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку» (далі – Проєкт) та перший день тренінгу для тренерів-координаторів з Волинської, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей.

 • 22.03.2023

  Семінар про гіперактивність дітей

  Семінар про гіперактивність дітей

  Старша викладачка кафедри педагогіки КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Тодчук Наталія провела семінар на тему «Гіперактивні чи діти з незадоволеними потребами?» в приватній школі «Відродження».

 • 20.03.2023

  Європейські дні інновацій в історичній освіті у Брюсселі

  Європейські дні інновацій в історичній освіті у Брюсселі

  У першій декаді березня 2023 року у Брюсселі під егідою Європарламенту та Ради Європи відбулися Європейські дні інновацій в історичній освіті – щорічний захід, на якому обговорюється вивчення історії, методика її викладання, в якому взяла участь Ірина Костюк, методистка кабінету впровадження НУШ та викладачка кафедри суспільствознавчої освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 • Забезпечення психологічного супроводу наступності дошкільної та початкової ланок освіти в умовах Нової української школи

  Забезпечення психологічного супроводу наступності дошкільної та початкової ланок освіти в умовах Нової української школи

  В умовах реформування української освіти, актуальним є питання психологічного супроводу наступності в роботі закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти з підготовки дітей до навчання. 12.09.2018р. відбувся навчально-практичний семінар для практичних психологів та педагогів закладів дошкільної освіти щодо спільної роботи психологів  закладів дошкільної освіти та школи.

 • Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».

 • "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

 • Нова українська школа – в дії!

  Нова українська школа – в дії!

  Не так давно завершився 2017-2018 навчальний рік! 

  Педагогічні та учнівські спільноти кожного закладу освіти Львівщини. Щоденно працюючи з дітьми, прожили його по-різному: з радостями і тривогами, з успіхами, а може й якимось невдачами, у походах, поїздках, творчому пошуку тощо! 

 • Нова українська школа стартувала!

  Нова українська школа стартувала!

  15 вересня відбулася робоча зустріч з адміністраціями пілотних шкіл