Новини інституту

 

 

 • 16.04.2021

  Онлайн–семінар «Формування соціальних навичок, спрямованих на уникнення ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми»

  Онлайн–семінар «Формування соціальних навичок, спрямованих на уникнення ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми»

  Одним із найнегативніших явищ ХХІ століття є торгівля людьми. Правозахисники вперше заговорили про цю проблему на початку ХХ ст. З того часу  феномен торгівлі людьми постійно аналізуєтья і є предметом багатьох дискусій. Комісія ООН з питань боротьби з міжнародною злочинністю вважає торгівлю людьми третім за своїми масштабами видом організованої злочинності, що поступається лише нелегальній торгівлі наркотиками та зброєю.

 • 15.04.2021

  Урок літератури в цифровому середовищі

  Урок літератури в цифровому середовищі

  Сучасний урок – сучасні технології! 14 квітня 2021 року учасники творчої майстерні «Урок літератури в цифровому середовищі» під керівництвом завідувачки кафедри гуманітарної освіти Анни-Марії Богосвятської збирали банк ідей – онлайн-інструменти для філолога. Головна вимога до цих ресурсів – екологічність, легкість і доступність у використанні, можливість навіть онлайн проводити уроки літератури цікаво та емоційно.

 • 15.04.2021

  Онлайн-семінар «Психолого-педагогічний супровід професійного самовизначення учнів»

  Онлайн-семінар «Психолого-педагогічний супровід професійного самовизначення учнів»

  Профорієнтаційна робота традиційно займає важливе місце в діяльності закладу освіти, оскільки вона, з одного боку, забезпечує зв’язок системи освіти з економічною системою країни, з іншого, поєднує сьогодення здобувачів освіти з їхнім майбутнім. Саме тому освіта має не тільки забезпечувати предметну підготовку, а й створювати сприятливі умови для професійного самовизначення школярів.

 • 15.04.2021

  Освітянам представили «Хартію демократичного учнівського самоврядування в Україні»

  Освітянам представили «Хартію демократичного учнівського самоврядування в Україні»

  У межах програми "Ми будуємо спільноту заради розвитку учнівського самоврядування в Україні", що реалізується КЗ ЛОР ЛОІППО у співпраці з Фондом "Civis Polonus" (м. Варшава), 13-14 квітня 2021 року на Всеукраїнських освітніх онлайн заходах завідувачка кафедри освітньої політики ЛОІППО Олена Шиян та старша викладачка цієї ж кафедри Євгенія Сливка представили концептуальний документ «Хартія демократичного учнівського самоврядування в Україні»

 • 15.04.2021

  Портрети українських мовознавців. Олена Курило.

  Портрети українських мовознавців. Олена Курило.

  14 квітня кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри гуманітарної освіти Оксана Дільна на запрошення Львівського обласного будинку вчителя провела відкриту онлайн-лекцію для вчителів-словесників Львівщини на тему: «Портрети українських мовознавців. Олена Курило».

 • 14.04.2021

  Відбувся обласний онлайн-семінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти «Психологічний супровід дітей – ВПО (внутрішньо переміщених осіб) із зони АТО та членів їх сімей»

  Відбувся обласний онлайн-семінар для практичних психологів  закладів дошкільної освіти «Психологічний супровід дітей – ВПО (внутрішньо переміщених осіб) із зони АТО та членів їх сімей»

  Заклад дошкільної освіти має забезпечувати створення безпечного освітнього середовища, зокрема, для дітей – ВПО  із зони АТО та вихованців, у яких батьки та інші члени родини захищають кордони держави на сході України. У дитини своє особливе вміння бачити, думати і відчувати. Завдання психолога ЗДО – допомагати дитині  соціалізуватися ц середовищі.

 • 14.04.2021

  Опановуємо роль педагога-коуча

  Опановуємо роль педагога-коуча

  13 квітня у режимі ZOOM-конференції розпочала роботу обласна Творча майстерня «Коучингові технології у вихованні школярів» (керівник – доцентка кафедри суспільствознавчої освіти  Кудрик Л. Г., сертифікований коуч). Учасниками ТМ є педагоги-організатори, учителі-предметники, психологи, інші педагогічні працівники. 

 • 14.04.2021

  III тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Керівник закладу освіти»

  III тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Керівник закладу освіти»

  Відбувся III тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Керівник закладу освіти», в якому Львівщину представляла переможниця II туру конкурсу Король Жанна Вікторівна, директорка Жовтанецького опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Жовтанецької сільської ради.

 • 09.04.2021

  Залучаємо до роботи кращих педагогів-практиків

  Залучаємо до роботи кращих педагогів-практиків

  Щоб надати курсам підвищення кваліфікації педагогів ще більшої цінності та практичної значущості, у КЗ ЛОР ЛОІППО активно розвивається традиція залучення до роботи зі слухачами кращих педагогів-практиків. 8 квітня 2021 року на заняття до педагогів-організаторів були запрошені педагоги-практики, які мають великий досвід, визнання та значні досягнення у роботі.

 • 08.04.2021

  Відбулося засідання творчої майстерні «Лідерство – риса активних учнів: як плекати лідерів змалку»

  Відбулося засідання творчої майстерні «Лідерство – риса активних учнів: як плекати лідерів змалку»

  6 квітня 2021 року на платформі ZOOM відбулося засідання обласної творчої майстерні педагогів закладів загальної середньої освіти «Лідерство – риса активних учнів: як плекати лідерів змалку». Тема засідання: «Європейський досвід організації учнівського самоврядування».

 • Забезпечення психологічного супроводу наступності дошкільної та початкової ланок освіти в умовах Нової української школи

  Забезпечення психологічного супроводу наступності дошкільної та початкової ланок освіти в умовах Нової української школи

  В умовах реформування української освіти, актуальним є питання психологічного супроводу наступності в роботі закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти з підготовки дітей до навчання. 12.09.2018р. відбувся навчально-практичний семінар для практичних психологів та педагогів закладів дошкільної освіти щодо спільної роботи психологів  закладів дошкільної освіти та школи.

 • Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».

 • "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

 • Нова українська школа – в дії!

  Нова українська школа – в дії!

  Не так давно завершився 2017-2018 навчальний рік! 

  Педагогічні та учнівські спільноти кожного закладу освіти Львівщини. Щоденно працюючи з дітьми, прожили його по-різному: з радостями і тривогами, з успіхами, а може й якимось невдачами, у походах, поїздках, творчому пошуку тощо! 

 • Нова українська школа стартувала!

  Нова українська школа стартувала!

  15 вересня відбулася робоча зустріч з адміністраціями пілотних шкіл