Новини інституту

 

 

 • 13.10.2021

  Патріотичне виховання у гуртковій роботі

  Патріотичне виховання у гуртковій роботі

  13 жовтня 2021 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання туристсько-краєзнавчого напряму “Реалізація національної ідеї в системі роботи керівника гуртка”. Учасниками заходу були керівники гуртків національно-патріотичного напряму закладів позашкільної освіти та вчителі, які займають посаду керівника гуртка на базі школи.

 • 13.10.2021

  Обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти

  Обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти

  12 жовтня 2021 року відбувся обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти “Осмислені й переосмислені реалії сьогодення позашкілля Львівщини”. Учасниками семінару були 72 директори ЗПО Львівщини і окремі працівники закладів, які перебували в системі ZOOM.

 • 13.10.2021

  Готуємось до олімпіад і конкурсів!

  Готуємось до олімпіад і конкурсів!

  Щодо графіку проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та організаційних заходів щодо реєстрації педагогічних працівників у конкурсі  ««Учитель року – 2022».

   

 • 08.10.2021

  Як формувати у школярів наукове мислення

  Як формувати у школярів наукове мислення

  7 жовтня 2021 року продовжив роботу постійний обласний семінар для учителів біології «Наукова освіта як основа формування інноваційної компетентності та наукового мислення»  під керівництвом викладачки  кафедри природничо-математичної освіти Марії Лазорко. Тема онлайн-семінару: “Сучасні погляди на систему еукаріотичних організмів”.

 • 07.10.2021

  Відбулося чергове засідання обласної творчої майстерні учителів української мови та літератури

  Відбулося чергове засідання обласної творчої майстерні учителів української мови та літератури

  6 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання обласної творчої майстерні учителів української мови та літератури «Формування орфографічної грамотності учнів 5 класу» під керівництвом кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри гуманітарної освіти Оксани Дільної.

 • 04.10.2021

  Працівників ЛОІППО нагородили грамотами з нагоди Дня працівників освіти

  Працівників ЛОІППО нагородили грамотами з нагоди Дня працівників освіти
   
  4 жовтня у КЗ ЛОР ЛОІППО відбулася нарада керівників підрозділів інституту. Перед початком наради директор ЛОІППО Павло Хобзей привітав присутніх з Днем працівників освіти, який відзначали учора, а також вручив грамоти і подяки департаменту освіти і науки Львівської обласної держадміністрації "за заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю в системі післядипломної педагогічної освіти". Було відзначено весь колектив ЛОІППО, а також нагороджено таких працівників інституту – Ліліану Кудрик, Ірину Суховерську, Галину Занік, Світлану Тупись. 
 • 30.09.2021

  Особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в умовах адаптивного карантину

  Особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в умовах адаптивного карантину

  29 вересня у системі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об’єднання для керівників гуртків науково-технічного напряму “Особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в умовах адаптивного карантину”. Учасниками методоб’єднання були 61 педагогічний працівник закладів позашкільної освіти Львівщини.

 • 30.09.2021

  Плекаймо характер!

  Плекаймо характер!

  27 вересня у Департаменті освіти і науки ЛОДА відбулася онлайн-презентація проєкту «Плекаймо характер!».  Цей проєкт входить до  Програми розвитку освіти Львівської області на 2021-2025 роки. Його актуальність пояснюється насамперед положеннями Концепції Нової української школи, яка  наголошує на необхідності виховання сильних рис характеру та чеснот. 

 • 29.09.2021

  Психологічний супровід освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в контексті оновленого Базового компонента дошкільної освіти

  Психологічний супровід освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в контексті  оновленого Базового компонента дошкільної освіти

  29 вересня навчально-методичний центр психологічної служби КЗ ЛОР ЛОІППО провів обласний семінар у формі круглого стола (у режимі онлайн) для практичних психологів ЗДО «Психологічний супровід освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в контексті   оновленого  Базового компонента  дошкільної освіти».

 • 29.09.2021

  Соціалізація дитини як один із критеріїв здорового способу життя

  Соціалізація дитини як один із критеріїв здорового способу життя

  Для реалізації заходів «Програми розвитку освіти Львівської області на 2021-2025 роки у 2021 році»  27 вересня 2021 року на базі закладу дошкільної освіти №166 м. Львова було проведено навчання педпрацівників закладів дошкільної освіти за авторською оздоровчою програмою «Нехворійко. Тема семінару: «Соціалізація дитини як один із критеріїв здорового способу життя».

 • Забезпечення психологічного супроводу наступності дошкільної та початкової ланок освіти в умовах Нової української школи

  Забезпечення психологічного супроводу наступності дошкільної та початкової ланок освіти в умовах Нової української школи

  В умовах реформування української освіти, актуальним є питання психологічного супроводу наступності в роботі закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти з підготовки дітей до навчання. 12.09.2018р. відбувся навчально-практичний семінар для практичних психологів та педагогів закладів дошкільної освіти щодо спільної роботи психологів  закладів дошкільної освіти та школи.

 • Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».

 • "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

 • Нова українська школа – в дії!

  Нова українська школа – в дії!

  Не так давно завершився 2017-2018 навчальний рік! 

  Педагогічні та учнівські спільноти кожного закладу освіти Львівщини. Щоденно працюючи з дітьми, прожили його по-різному: з радостями і тривогами, з успіхами, а може й якимось невдачами, у походах, поїздках, творчому пошуку тощо! 

 • Нова українська школа стартувала!

  Нова українська школа стартувала!

  15 вересня відбулася робоча зустріч з адміністраціями пілотних шкіл