30 грудня 2020 року відбулася онлайн–нарада працівників кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу, організована завідувачкою кабінету М. М. Барною.
Далі29 грудня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося перше засідання робочої групи, яка працюватиме над стратегією розвитку інституту на найближчі п'ять років. До складу групи увійшли: директор інституту Павло Хобзей, заступники директора — Наталія Пастушенко, Ігор Танчин і Роман Кацюба та керівники підрозділів установи. Модерувала зустріч доцентка кафедри освітньої політики Христина Чушак.
ДаліУ другому півріччі 2020 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися курси для вчителів правознавства і громадянської освіти. Зокрема, проходили заняття постійно діючого семінару на тему: «Компетентнісний підхід у вивченні правознавства та предмета «Громадянська освіта».
ДаліУпродовж 2020 року вчителі християнської етики (а це 14 педагогів) були активними учасниками творчої майстерні «Розвиток креативного мислення учнів на уроках християнської етики». Група вчителів не лише брала участь в онлайн-заняттях, які проводила доцент кафедри суспільствознавчої освіти Галина Сохань, а й самостійно опрацьовувала методичний матеріал на відповідну тематику, адже креативність в останні роки стала одним із важливих трендів в освіті, а про розвиток креативного мислення є вже чимало важливих напрацювань.
Далі21 грудня відбулося останнє у цьому календарному році засідання Авторської творчої майстерні учителів зарубіжної літератури під керівництвом Людмили Ковальової. Напружено працювали всі, за короткий час засвоювали теоретичні й практичні знання з нової теми – сторітелінгові технології.
Далі23 грудня 2020 року в системі ZOOM відбулося обласне засідання голів методоб’єднань за такими напрямами діяльності закладів позашкільної освіти: художньо-естетичний; туристсько-краєзнавчий; науково-технічний; еколого-натуралістичний; дослідницько-експерементальний. У зустрічі взяли участь голови методичних об’єднань, 21 педагог ЗПО області та окремі директори і методисти за власним бажанням.
Далі
30 грудня 2020 року відбулася онлайн–нарада працівників кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу, організована завідувачкою кабінету М. М. Барною.
29 грудня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося перше засідання робочої групи, яка працюватиме над стратегією розвитку інституту на найближчі п'ять років. До складу групи увійшли: директор інституту Павло Хобзей, заступники директора — Наталія Пастушенко, Ігор Танчин і Роман Кацюба та керівники підрозділів установи. Модерувала зустріч доцентка кафедри освітньої політики Христина Чушак.
У другому півріччі 2020 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися курси для вчителів правознавства і громадянської освіти. Зокрема, проходили заняття постійно діючого семінару на тему: «Компетентнісний підхід у вивченні правознавства та предмета «Громадянська освіта».
Упродовж 2020 року вчителі християнської етики (а це 14 педагогів) були активними учасниками творчої майстерні «Розвиток креативного мислення учнів на уроках християнської етики». Група вчителів не лише брала участь в онлайн-заняттях, які проводила доцент кафедри суспільствознавчої освіти Галина Сохань, а й самостійно опрацьовувала методичний матеріал на відповідну тематику, адже креативність в останні роки стала одним із важливих трендів в освіті, а про розвиток креативного мислення є вже чимало важливих напрацювань.
21 грудня відбулося останнє у цьому календарному році засідання Авторської творчої майстерні учителів зарубіжної літератури під керівництвом Людмили Ковальової. Напружено працювали всі, за короткий час засвоювали теоретичні й практичні знання з нової теми – сторітелінгові технології.
23 грудня 2020 року в системі ZOOM відбулося обласне засідання голів методоб’єднань за такими напрямами діяльності закладів позашкільної освіти: художньо-естетичний; туристсько-краєзнавчий; науково-технічний; еколого-натуралістичний; дослідницько-експерементальний. У зустрічі взяли участь голови методичних об’єднань, 21 педагог ЗПО області та окремі директори і методисти за власним бажанням.
23 грудня 2020 року відбувся круглий стіл на тему: «Роль ЦПР ПП у впровадженні освітньої реформи та бачення їхнього місця в розбудові галузі освіти регіону», організований заступником директора з науково-педагогічної роботи Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти С. З. Пазюком та методисткою кабінету координаційно-методичної діяльності, кандидатом історичних наук І. І. Суховерською.
22 грудня 2020 року відбулася онлайн–нарада на тему: "Рівневе оцінювання результатів навчання учнів 3-х класів Нової української школи за І семестр 2020/2021 н.р." для вчителів початкових класів – тренерів НУШ закладів середньої освіти Львівщини. Спікеркою наради була Марія Михайлівна Барна, завідувачка кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу.
21.12.2020 року відбулась zoom-нарада на тему “Написання комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини”. Нараду провели керівник центру підтримки інклюзивної освіти Г. Б. Кузь та директор інклюзивно-ресурсного центру м. Львова Н. М. Репетило за участі головного спеціаліста управління департаменту освіти ЛОДА М. І. Васюник. У нараді взяли участь 30 директорів та спеціалістів інклюзивно-ресурсних центрів.
В умовах реформування української освіти, актуальним є питання психологічного супроводу наступності в роботі закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти з підготовки дітей до навчання. 12.09.2018р. відбувся навчально-практичний семінар для практичних психологів та педагогів закладів дошкільної освіти щодо спільної роботи психологів закладів дошкільної освіти та школи.
26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».
З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.
Не так давно завершився 2017-2018 навчальний рік!
Педагогічні та учнівські спільноти кожного закладу освіти Львівщини. Щоденно працюючи з дітьми, прожили його по-різному: з радостями і тривогами, з успіхами, а може й якимось невдачами, у походах, поїздках, творчому пошуку тощо!
15 вересня відбулася робоча зустріч з адміністраціями пілотних шкіл