Одним із найнегативніших явищ ХХІ століття є торгівля людьми. Правозахисники вперше заговорили про цю проблему на початку ХХ ст. З того часу феномен торгівлі людьми постійно аналізуєтья і є предметом багатьох дискусій. Комісія ООН з питань боротьби з міжнародною злочинністю вважає торгівлю людьми третім за своїми масштабами видом організованої злочинності, що поступається лише нелегальній торгівлі наркотиками та зброєю.
ДаліСучасний урок – сучасні технології! 14 квітня 2021 року учасники творчої майстерні «Урок літератури в цифровому середовищі» під керівництвом завідувачки кафедри гуманітарної освіти Анни-Марії Богосвятської збирали банк ідей – онлайн-інструменти для філолога. Головна вимога до цих ресурсів – екологічність, легкість і доступність у використанні, можливість навіть онлайн проводити уроки літератури цікаво та емоційно.
ДаліПрофорієнтаційна робота традиційно займає важливе місце в діяльності закладу освіти, оскільки вона, з одного боку, забезпечує зв’язок системи освіти з економічною системою країни, з іншого, поєднує сьогодення здобувачів освіти з їхнім майбутнім. Саме тому освіта має не тільки забезпечувати предметну підготовку, а й створювати сприятливі умови для професійного самовизначення школярів.
ДаліУ межах програми "Ми будуємо спільноту заради розвитку учнівського самоврядування в Україні", що реалізується КЗ ЛОР ЛОІППО у співпраці з Фондом "Civis Polonus" (м. Варшава), 13-14 квітня 2021 року на Всеукраїнських освітніх онлайн заходах завідувачка кафедри освітньої політики ЛОІППО Олена Шиян та старша викладачка цієї ж кафедри Євгенія Сливка представили концептуальний документ «Хартія демократичного учнівського самоврядування в Україні».
Далі14 квітня кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри гуманітарної освіти Оксана Дільна на запрошення Львівського обласного будинку вчителя провела відкриту онлайн-лекцію для вчителів-словесників Львівщини на тему: «Портрети українських мовознавців. Олена Курило».
ДаліЗаклад дошкільної освіти має забезпечувати створення безпечного освітнього середовища, зокрема, для дітей – ВПО із зони АТО та вихованців, у яких батьки та інші члени родини захищають кордони держави на сході України. У дитини своє особливе вміння бачити, думати і відчувати. Завдання психолога ЗДО – допомагати дитині соціалізуватися ц середовищі.
Далі13 квітня у режимі ZOOM-конференції розпочала роботу обласна Творча майстерня «Коучингові технології у вихованні школярів» (керівник – доцентка кафедри суспільствознавчої освіти Кудрик Л. Г., сертифікований коуч). Учасниками ТМ є педагоги-організатори, учителі-предметники, психологи, інші педагогічні працівники.
Далі
Одним із найнегативніших явищ ХХІ століття є торгівля людьми. Правозахисники вперше заговорили про цю проблему на початку ХХ ст. З того часу феномен торгівлі людьми постійно аналізуєтья і є предметом багатьох дискусій. Комісія ООН з питань боротьби з міжнародною злочинністю вважає торгівлю людьми третім за своїми масштабами видом організованої злочинності, що поступається лише нелегальній торгівлі наркотиками та зброєю.
Сучасний урок – сучасні технології! 14 квітня 2021 року учасники творчої майстерні «Урок літератури в цифровому середовищі» під керівництвом завідувачки кафедри гуманітарної освіти Анни-Марії Богосвятської збирали банк ідей – онлайн-інструменти для філолога. Головна вимога до цих ресурсів – екологічність, легкість і доступність у використанні, можливість навіть онлайн проводити уроки літератури цікаво та емоційно.
Профорієнтаційна робота традиційно займає важливе місце в діяльності закладу освіти, оскільки вона, з одного боку, забезпечує зв’язок системи освіти з економічною системою країни, з іншого, поєднує сьогодення здобувачів освіти з їхнім майбутнім. Саме тому освіта має не тільки забезпечувати предметну підготовку, а й створювати сприятливі умови для професійного самовизначення школярів.
У межах програми "Ми будуємо спільноту заради розвитку учнівського самоврядування в Україні", що реалізується КЗ ЛОР ЛОІППО у співпраці з Фондом "Civis Polonus" (м. Варшава), 13-14 квітня 2021 року на Всеукраїнських освітніх онлайн заходах завідувачка кафедри освітньої політики ЛОІППО Олена Шиян та старша викладачка цієї ж кафедри Євгенія Сливка представили концептуальний документ «Хартія демократичного учнівського самоврядування в Україні».
14 квітня кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри гуманітарної освіти Оксана Дільна на запрошення Львівського обласного будинку вчителя провела відкриту онлайн-лекцію для вчителів-словесників Львівщини на тему: «Портрети українських мовознавців. Олена Курило».
Заклад дошкільної освіти має забезпечувати створення безпечного освітнього середовища, зокрема, для дітей – ВПО із зони АТО та вихованців, у яких батьки та інші члени родини захищають кордони держави на сході України. У дитини своє особливе вміння бачити, думати і відчувати. Завдання психолога ЗДО – допомагати дитині соціалізуватися ц середовищі.
13 квітня у режимі ZOOM-конференції розпочала роботу обласна Творча майстерня «Коучингові технології у вихованні школярів» (керівник – доцентка кафедри суспільствознавчої освіти Кудрик Л. Г., сертифікований коуч). Учасниками ТМ є педагоги-організатори, учителі-предметники, психологи, інші педагогічні працівники.
Відбувся III тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Керівник закладу освіти», в якому Львівщину представляла переможниця II туру конкурсу Король Жанна Вікторівна, директорка Жовтанецького опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Жовтанецької сільської ради.
Щоб надати курсам підвищення кваліфікації педагогів ще більшої цінності та практичної значущості, у КЗ ЛОР ЛОІППО активно розвивається традиція залучення до роботи зі слухачами кращих педагогів-практиків. 8 квітня 2021 року на заняття до педагогів-організаторів були запрошені педагоги-практики, які мають великий досвід, визнання та значні досягнення у роботі.
6 квітня 2021 року на платформі ZOOM відбулося засідання обласної творчої майстерні педагогів закладів загальної середньої освіти «Лідерство – риса активних учнів: як плекати лідерів змалку». Тема засідання: «Європейський досвід організації учнівського самоврядування».
В умовах реформування української освіти, актуальним є питання психологічного супроводу наступності в роботі закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти з підготовки дітей до навчання. 12.09.2018р. відбувся навчально-практичний семінар для практичних психологів та педагогів закладів дошкільної освіти щодо спільної роботи психологів закладів дошкільної освіти та школи.
26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».
З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.
Не так давно завершився 2017-2018 навчальний рік!
Педагогічні та учнівські спільноти кожного закладу освіти Львівщини. Щоденно працюючи з дітьми, прожили його по-різному: з радостями і тривогами, з успіхами, а може й якимось невдачами, у походах, поїздках, творчому пошуку тощо!
15 вересня відбулася робоча зустріч з адміністраціями пілотних шкіл