ІІІ Міжнародний симпозіум «Освіта і здоров’я підростаючого покоління»

    18.05.2021

    ІІІ Міжнародний симпозіум «Освіта і здоров’я підростаючого покоління» присвячений Дню Європи в Україні та 15-річчю підготовки вчителя основ здоров’я в Україні відбувся 11-14 травня 2021 року в режимі on-line. Організаторами симпозіуму виступили факультет педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України, громадська організація «Спілка освітян України», факультет фізичного виховання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка МОН України, факультет географічно-біологічний Педагогічного Університету імені комісії Народної Освіти в Кракові (Польща) і таджицький Державний педагогічний університет імені Садриддіна Айні.

    На пленарному засіданні з доповіддю «Соціальна та здоров’язбережувальна освітня галузь у контексті впровадження стандарту Нової української школи» виступила завідувачка кафедри освітньої політики нашого інституту, доктор наук з державного управління, професорка Олена Шиян.  

    Учасники симпозіуму протягом трьох днів брали участь у роботі п’яти секцій. Зокрема на ІІІ секції «Медико-біологічна та валео-психологічна складова професійної компетентності вчителя. Навчання здоров’ю в учбових закладах України та інших країн світу в умовах пандемії COVID-19» репрезентовані спільні результати досліджень «Учнівська молодь в умовах першої хвилі карантину COVID-19 в Україні та Польщі» здійснених професором, доктором хабілітованим, завідувачем кафедри методології соціологічних  досліджень Педагогічного Університету імені Комісії Народної Освіти в Кракові (Польща) Длугошем Пьотром, професоркою, завідувачкою кафедри методології соціологічних  досліджень Педагогічного Університету імені Комісії Народної Освіти в Кракові (Польща) Кривачук Людмилою та представницею ЛОІППО Шиян О.І.

    За матеріалами симпозіуму буде видано електронний збірник наукових праць, а також матеріали будуть надруковані у науково-педагогічному журналі «Освітній фактор».