І-ий день обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Зарубіжна література»

  13.12.2019

  12 грудня 2019 року в 505-й аудиторії ЛОІППО стартував обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Зарубіжна література».

  22 учасники з різних районів Львівської області і м. Львова випробовували свої сили у конкурсних завданнях «Практична робота» і «Методичний практикум».

  Оцінювало конкурсантів професійне журі у складі 11 осіб на чолі з професором, доктором філологічних наук Л.В. Мацевко-Бекерською та головою оргкомітету Л.Л. Ковальовою, старшим викладачем кафедри гуманітарної освіти.

  Учителі зарубіжної літератури демонстрували професійну майстерність з аналізу та інтерпретації поетичного твору у форматі фрагменту уроку.

  Складання технологічної картки уроку за допомогою сучасного інструменту інтелект-карта репрезентувало вміння учителя застосувати на уроці знаннєвий, діяльнісний та ціннісний компоненти, реалізовувати наскрізні змістові лінії.

  За результатами двох випробувань 12 учасників, які набрали найбільшу кількість балів, запрошені на другий день обласного етапу конкурсу «Учитель року» в номінації «Зарубіжна література», що відбудеться 17 грудня 2019 року.