Команда тренерів ЛОІППО провели заключну серію тренінгів з циклу міні-тренінгів з медіаграмотності

    01.07.2022

    У сучасному світі все більшої значущості набувають цифрові технології, а ґаджети, інтернет та спілкування в соціальних мережах стали невід’ємною частиною нашого життя. Соціальні медіа змінили процес споживання новинного контенту: якщо раніше люди заходили на сайт і безпосередньо читали тексти, то тепер вони сприймають новини пасивно, через сніпети в соціальних мережах. Тож, важливо розуміти, які саме ризики приховує цифровий світ та як правильно поводитися у соціальних мережах.

    Департамент освіти і науки Львівської ОВА спільно з КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» з 22 по 24 червня 2022 р. організували тренінги «Соціальні мережі: моя територія, особиста свобода та колективна відповідальність». Працівники інституту Ірина Суховерська, кандидат історичних наук, завідувач кабінету інформаційно-комунікаційної діяльності, Ірина Синя, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, Ольга Якимик, методист кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу, які є тренерами проєкту «Інфомедійна грамотність у закладах освіти Львівщини», провели тренінги, охарактеризувавши найпопулярніші в Україні соціальні мережі,  загрози, пов’язані з тролями та ботами, правила мережевого етикету, а також окреслили принципи поширення позитивного контенту у воєнний час.

    Отримати інформаційні матеріали для проведення тренінгу педагоги можуть, звернувшись у центри професійного розвитку педагогічних працівників Львівської області.

    Переглянути тренінг можна на YouTube каналі інституту за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=F4T21w3i6gg.