Медіаактивність як запорука ефективної комунікації центрів професійного розвитку педагогічних працівників з освітянами у інтернетпросторі

    24.05.2021

    20 травня 2021 року на платформі ZOOM відбувся вебінар для директорів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників  «Медіаактивність як запорука ефективної комунікації центрів професійного розвитку педагогічних працівників з освітянами у інтернетпросторі», в якому взяли участь заступник директора з науково-педагогічної роботи КЗ ЛОР ЛОІППО Пазюк С. З. та методистка кабінету координаційно-методичної діяльності, кандидатка історичних наук Суховерська І. І.   

    Учасники семінару обговорили принципи та механізми комунікації центрів у медіапросторі. Створили галузеві творчі групи консультантів для налагодження співпраці за допомогою мультимедійного ресурсу Padlet. Пазюк С. З. запропонував умови координування роботи ЦПРПП відповідно до листа МОН та можливі варіанти співпраці у межах програми розвитку інситуту та навчання тренерів НУШ.

    Суховерська І. І. презентувала модель партнерської взаємодії консультантів ЦПРПП Львівщини у процесі планування та визначення траєкторії професійного розвитку педагогів.